Reklama

Stitch Labs

Stitch Labs(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Stitch Labs to solidne rozwiązanie do kontroli zapasów online, które może usprawnić inwentaryzację i zamówienia w wielu kanałach. Zapewnia solidną integrację z najlepszymi aplikacjami handlowymi, takimi jak Xero, Quickbooks, Amazon i eBay.

Stitch Labs upraszcza wszystkie aspekty prowadzenia biznesu. Korzystając z platformy Stitch Labs, możesz automatycznie synchronizować swoje zapasy, zamówienia i sprzedaż we wszystkich kanałach, dzięki czemu powstaje bardziej usprawnione środowisko operacyjne.

Synchronizacja zapasów

Naprawdę przydatnym narzędziem w Stitch Labs jest możliwość aktualizacji dostępności zapasów we wszystkich kanałach sprzedaży online. Ponieważ wszelkie aktualizacje są dokonywane w czasie rzeczywistym, w miarę jak przychodzą zamówienia, nigdy więcej nie pozostaniesz krótki i dlatego nie będziesz musiał ponownie „zapasy”. Synchronizacja zapasów jest naprawdę korzystna, jeśli sprzedajesz przedmioty w wielu kanałach, takich jak Shopify, eBay i Etsy.

Reklama

Raporty prognostyczne Przewidywanie przyszłości to trudna sprawa. Tutaj prognozy mogą dać Twojej firmie przewagę. Stitch Labs wykorzystuje zastrzeżony algorytm prognozowania. Ten algorytm można wykorzystać do przewidywania nadchodzących wielkości sprzedaży. To z kolei poprawi zakupy i operacje dla każdego biznesu detalicznego / hurtowego. Podobnie jak w przypadku wszystkich narzędzi do prognozowania sprzedaży, im więcej danych z czasem wprowadzisz do systemu, tym dokładniejsze będą raporty prognozowania. Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i czas u dostawców, unikając zamówień zwrotnych lub wyprzedaży.

Integracje Stitch Labs oferuje jedne z najlepszych, solidnych integracji z różnymi aplikacjami, w tym Square, Amazon, eBay, Shopify, Etsy, Quickbooks i Xero.

Stitch Labs może automatycznie wysyłać dane dotyczące sprzedaży, zakupów i zapasów do tych systemów, aby zapewnić dokładne aktualne dane dotyczące zapasów i sprzedaży. Stitch Labs integruje się również z aplikacjami analitycznymi, takimi jak Google Analytics, Lokad i Dysk Google, zapewniając kluczowe dane dla rozwoju Twojej firmy.

cennik Stitch Labs korzysta z modelu wyceny subskrypcji, z rabatami dostępnymi dla planów rocznych. Jest dostępny bezpłatny okres próbny bez karty kredytowej, a ceny zaczynają się od 79 USD miesięcznie rozliczanych miesięcznie lub 65 USD rozliczanych miesięcznie. W tym celu otrzymujesz synchronizację wielokanałową i obsługę czatu na żywo. Następny poziom to Biznes. Opłata ta wynosi 199 USD miesięcznie rozliczanych miesięcznie lub 165 USD rozliczanych miesięcznie, a za tę cenę otrzymujesz wsparcie telefoniczne, sprzedaż wiązaną i magazynowanie. Plan najwyższego poziomu to Premium, który pobiera opłatę w wysokości 449 USD miesięcznie lub 375 USD miesięcznie. Na tym poziomie otrzymasz tyle kanałów, ile potrzebujesz, kontrolę zapasów stron trzecich, priorytetowy dostęp do nowych funkcji i obniżone dodatkowe zamówienia.

Dolna linia Stitch Labs to świetne rozwiązanie do kontroli zapasów online, które upraszcza wielokanałowy handel detaliczny. Może automatycznie synchronizować zapasy, zamówienia i sprzedaż w różnych kanałach. To z kolei zapewnia prawdziwie przejrzyste zrozumienie obecnej sytuacji. Platforma ma doskonałą integrację z eBay, Amazon, Shopify, Etsy, PayPal i Square. Do zarządzania kontami Stitch integruje się również z QuickBooks i Xero.

Dzięki scentralizowanemu rozwiązaniu do zarządzania zapasami online firmy Stitch Labs możesz zaoszczędzić czas, podejmować lepsze decyzje i rozwijać swoją działalność.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Stitch Labs, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Stitch Labs

https://www.stitchlabs.com

Stitch Labs

Stitch Labs(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Stitch Labs. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama