Reklama

Coda dla Windows

3.3

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Darmowy odtwarzacz filmów dla wszystkich użytkowników systemu Windows

Coda Media Player to nowe darmowe oprogramowanie dostępne tylko dla systemu Windows, należące do klasy oprogramowania multimedialnego z podkategoriami kodeków (dokładniej Packages). Za pomocą Cody użytkownik może łatwo przekonwertować pliki WMM (wiele formatów wideo) na Windows Video. Autor tego oprogramowania sprawił, że Coda jest prosty w obsłudze nawet dla początkującego użytkownika komputera. Coda to także bardzo dobry darmowy program, podobnie jak wiele innych programów wideo dostępnych dla systemu Windows.

Co więcej, Coda ma również zintegrowane narzędzie Windows Movie Maker, które pozwala użytkownikowi importować filmy z różnych programów do edycji wideo, takich jak Camtasia. Aby zwiększyć przyjemność z edycji wideo, możesz również scalić zdjęcia z filmami za pomocą Microsoft Photo Editor. To oprogramowanie zapewnia również kilka funkcji, takich jak konwersja tekstu i obrazów z różnych formatów. Za pomocą systemu kafelków tworzone są również miniatury tekstu i obrazów. Coda obsługuje również model danych Microsoft Office do przechowywania nagranych multimediów.

Ogólnie rzecz biorąc, Coda zapewnia dużą elastyczność, jeśli chodzi o dodawanie, edytowanie i usuwanie ścieżek wideo. Posiada również odtwarzacz QuickTime, który umożliwia oglądanie multimediów bezpośrednio z filmów Quicktime. Coda Video player ma również wbudowaną integrację z aplikacjami Windows Movie Maker, takimi jak Windows Movie Maker. Za pomocą Coda Video Player można również importować cyfrowe zdjęcia i nagrywać dźwięk z cyfrowymi wejściami i wyjściami audio. Ponieważ Coda Video Player zawiera również zestaw narzędzi Windows Movie Players, możesz nagrywać filmy i importować dokumenty tekstowe z dowolnego edytora tekstu zgodnego z systemem Windows.

Reklama

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Coda, 3.3 dla Windows
Wymagania:
  • Windows 98 SE,
  • Windows XP,
  • Windows 98,
  • Windows 2000,
  • Windows ME
Język:
Angielski
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Friday, September 30th 2022
Autor
Bharti Airtel Ltd

https://www.airtel.co.ug/internetservice/airtelapp

SHA-1:
dd06ae63b6c6d8f37d08cd398d7505b4a40d4522
Filename:
coda_v33.exe

Coda dla PC

3.3

Bharti Airtel Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji 3.3 Coda. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama