Reklama

Buildertrend

Buildertrend(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Buildertrend to świetne, kompleksowe oprogramowanie dla profesjonalistów budowlanych. Łączy cały świat budynków w jednym centralnym systemie chmurowym, zaprojektowanym specjalnie dla konstruktorów niestandardowych, przebudowujących i wykonawców specjalnych. Zawiera narzędzia do procesu przedsprzedaży, zarządzania projektami, zarządzania finansami i zarządzania klientami, wszystko w jednym miejscu.

Zarządzanie projektem Buildertrend został zaprojektowany w celu usprawnienia procesu zarządzania projektami budowlanymi, zapewniając wiele przydatnych narzędzi do organizowania się. Dzienniki, zadania i narzędzia do planowania pomagają efektywnie i łatwo zarządzać czasem zespołu. Funkcje przesyłania wiadomości oraz udostępniania dokumentów i zdjęć pomagają zachować wszystkie dokumenty projektu razem, zapewniając dostęp tylko tym, którzy ich potrzebują. Buildertrend zawiera również narzędzia do list dziurkowania, wniosków gwarancyjnych i narzutów.

Reklama

Narzędzia finansowe Dzięki narzędziom finansowym Buildertrend możesz usprawnić swoje procesy, a tym samym poprawić swoje marże. Narzędzia finansowe obejmują planowanie, śledzenie i przyjmowanie wniosków o płatność oraz możliwości zarządzania zamówieniami zakupu i zmieniania zamówień łatwo i na bieżąco. Obejmuje także narzędzia budżetowe, mobilne wprowadzanie i wyrejestrowywanie oraz integrację z oprogramowaniem księgowym, aby utrzymać wszystkie finanse razem.

Zarządzanie klientami CRM ma do odegrania ważną rolę w każdej firmie, a najlepsi kontrahenci rozumieją siłę polecania zadowolonego klienta, więc Buildertrend pomaga Ci to osiągnąć. Utwórz spersonalizowaną stronę logowania i imponujące prezentacje sprzedażowe, aby przyciągnąć klientów i umożliwić im pozostawienie opinii klientów w Twojej witrynie. możesz także zarządzać wyborami i dotrzymywać terminów, łatwo wysyłać i analizować ankiety w celu uzyskania informacji zwrotnych od klientów oraz śledzić komunikację z klientem.

cennik Buildertrend stosuje ceny oparte na wycenach, które odzwierciedlają wymagania Twojej firmy i projektu. Ceny zaczynają się od 99 USD miesięcznie za jeden projekt, a nieograniczona liczba użytkowników, potencjalnych klientów i ofert, przechowywania plików oraz sesji szkoleniowych i wsparcia. Cena za projekt staje się niższa, im więcej pracy dodasz, i możesz od razu zacząć od nieograniczonej liczby projektów i 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Buildertrend to kompleksowe oprogramowanie do zarządzania budową. Korzysta z centralnej konsoli opartej na chmurze, do której można uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia w dowolnym momencie, co pomaga utrzymać łączność i usprawnia procesy zarządzania budową. Zapewnia także nieograniczone wsparcie i szkolenia oraz całą masę bezpłatnych filmów instruktażowych na stronie internetowej, dzięki którym szybko i łatwo uruchomisz się w swoim własnym czasie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Buildertrend, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Buildertrend

https://www.buildertrend.com

Buildertrend

Buildertrend(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Buildertrend. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama