Reklama

Yammer

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Yammer to korporacyjna sieć społecznościowa z szerokim zakresem funkcji, które zostały zaprojektowane w celu poprawy komunikacji w całej organizacji. Za pomocą Yammer możesz tworzyć grupy i zapewniać zespołom przestrzeń roboczą do udostępniania plików, organizowania terminów projektów i zbierania opinii.

Yammer może być również używany jako usługa czatu, z miejscem do prowadzenia prywatnych rozmów z dwiema lub więcej osobami. Dzięki Yammer możesz w dowolnym momencie sprawdzić, kto jest online, i użyć funkcji @mention, aby zaangażować więcej osób do rozmowy. Cała komunikacja jest przechowywana i organizowana w skrzynce odbiorczej Yammer. Dzięki Yammer możesz śledzić wszystkie swoje @mentiony, rozmowy, ogłoszenia grupowe i prywatne wiadomości. Istnieje również narzędzie Wiadomości priorytetowych, które pozwala skupić się na najważniejszej komunikacji przed zwróceniem uwagi na cokolwiek innego.

Yammer to świetne narzędzie do identyfikowania ekspertów w firmie i lokalizowania odpowiednich osób w katalogu członków. Użytkownicy mogą utworzyć profil firmy z kilkoma podstawowymi informacjami, zdjęciem i informacjami na temat posiadanego zestawu umiejętności.

Reklama

Integracje Yammer integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: Microsoft Dynamics CRM, Microsoft Dynamics AX, SharePoint, Badgeville, Scoop.it, Gooddata, Twitter, Zendesk, Hootsuite, Mindflash i GitHub. Yammer ma również dostępny interfejs API i obsługuje język angielski i hiszpański. Yammer obsługuje urządzenia z systemem Windows Phone, Android i iOS.

cennik Yammer korzysta z modelu wyceny subskrypcji freemium z planami zaczynającymi się od 3,00 USD miesięcznie dla samodzielnego planu Yammer Enterprise. Następnym jest Office 365 dla firm, który zaczyna się od 5 USD za użytkownika miesięcznie. Dostępny jest również plan Office 365 dla szkół i uczelni. Yammer oferuje bezpłatny okres próbny (nie wymaga karty kredytowej).

Dolna linia Yammer może być używany przez firmy każdej wielkości, od dużych przedsiębiorstw po małe firmy i wszystko pomiędzy. Dzięki wyróżniającym się funkcjom, takim jak kompatybilność z urządzeniami mobilnymi, integracja z szeroką gamą aplikacji i usług, w tym Office 365, oraz możliwość udostępniania plików, łączy i obrazów w prywatnych rozmowach i grupach publicznych, możesz zobaczyć, dlaczego firmy ze wszystkich sektorów korzystają z Skamłać.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Yammer, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Microsoft Corporation

https://www.microsoft.com/en-us

Yammer

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Yammer. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama