Reklama

When I Work

When I Work, Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

When I Work to solidne rozwiązanie do planowania pracowników, które zapewnia pracodawcom usprawniony sposób komunikowania się z pracownikami. Oprócz łatwych w zarządzaniu funkcji planowania personelu When I Work zapewnia również użytkownikom szereg zaawansowanych modułów do śledzenia obecności i komunikacji mobilnej z pracownikami.

When I Work umożliwia Twojej firmie szybkie tworzenie harmonogramów dla pracowników godzinowych. Bierze pod uwagę wiele zmiennych, takich jak żądania zwolnienia i przesunięcia zmiennych.

Dwukierunkowe i grupowe powiadomienia mobilne Gdy pracuję, objęte są powiadomieniami. Dzięki dwukierunkowym wiadomościom tekstowym i powiadomieniom e-mail zarówno menedżerowie, jak i pracownicy mogą być na bieżąco. Pracownicy mają możliwość skonfigurowania przypomnień, które będą wysyłane na smartfony kilka godzin lub dni przed każdą zaplanowaną zmianą.

Reklama

When I Work korzysta również z przydatnej wersji SMS o nazwie TeamTxt. To narzędzie do przesyłania wiadomości pozwala menedżerom wysyłać grupowe wiadomości tekstowe. Może być również wykorzystywany do komunikacji między menedżerem.

Wnioski o zwolnienie pracownika Świetną cechą When I Work jest skuteczny sposób, w jaki pracownicy mogą wnioskować o czas wolny. Platforma umożliwia pracownikom łatwe składanie pełnych lub częściowych dni, a pracownicy mogą dodawać notatki, które ich menedżer może przejrzeć, przeglądając zapytanie. Jako menedżer masz możliwość wyboru, czy przerwa ma być wypłacona czy nieopłacona.

Integracje Integracje „Kiedy pracuję” są obecnie dość ograniczone. W tej chwili integrują się z ZenPayroll oraz aplikacją Zegar czasu i Frekwencja, WageBase.

cennik When I Work oferuje bezpłatne proste planowanie dla maksymalnie 75 użytkowników. Aby odblokować bardziej zaawansowane funkcje i możliwości, dostępne są trzy płatne abonamenty dostosowane do wielkości i potrzeb Twojej firmy. Podstawowy plan planowania pracowników zaczyna się od 29 USD miesięcznie dla maksymalnie 20 pracowników, lub możesz wybierać między planami Pro i Enterprise, aby uzyskać bardziej zaawansowane narzędzia do planowania, komunikacji i wydajności. Kiedy pracuję, nie korzystam ze stałej umowy miesięcznej; dlatego możesz skalować w górę i w dół wraz ze zmianą liczby pracowników. Elastyczność jest najbardziej korzystna dla firm zatrudniających pracowników sezonowych.

Dolna linia Platforma When Work jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. Jeśli jesteś menedżerem, skorzystasz na zmniejszeniu czasu poświęcanego na ręczne rozwiązywanie problemów z planowaniem pracowników godzinowych. Z drugiej strony pracownicy odnoszą korzyści, gdy ich organizacje korzystają z When I Work. Wynika to z natychmiastowych narzędzi komunikacji i powiadomień w rozwiązaniu.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
When I Work, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
When I Work, Inc

https://www.wheniwork.com

When I Work

When I Work, Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji When I Work. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama