Reklama

HouseCall Pro

Codefied Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

HouseCall Pro to platforma do zarządzania usługami terenowymi, która obejmuje zarządzanie zleceniami, wyceny / szacunki, planowanie, wysyłkę, fakturowanie i fakturowanie, przetwarzanie płatności, zarządzanie klientami, przechwytywanie podpisu elektronicznego i śledzenie historii usług.

HouseCall Pro został zaprojektowany specjalnie dla wykonawców usług i profesjonalistów. Można uzyskać do niego dostęp i zarządzać nim z dowolnego miejsca; portal internetowy, w biurze lub ze smartfona w terenie. Jest to kompleksowa platforma automatyzacji, która obejmuje cały przepływ pracy; od planowania zadań do wysyłki, CRM do ofert i przetwarzania płatności

Jest wyposażony w oszczędne czas, wydajne funkcje, w tym profile kontrahentów, bazę danych klientów, wiadomości, śledzenie GPS, mapy na żywo, płatności mobilne, automatyczne fakturowanie, marketing pocztówek, integrację Kalendarza Google i ponowne marketing e-mail. Usługa integruje się również płynnie z HouseCall, bezpłatną aplikacją do rezerwacji klientów.

Reklama

Zarządzanie klientami Produktywną funkcją HouseCall Pro jest baza danych Customer Management. Wszystkie rekordy klientów, zadania, faktury i komunikacja są przechowywane w chmurze. To sprawia, że zarządzanie klientami jest proste. Wszystkie informacje o klientach dotyczące śledzenia zadań i historii są przechowywane w zorganizowanym środowisku.

Fakturowanie i przetwarzanie płatności Naprawdę przydatną funkcją HouseCall Pro jest możliwość fakturowania w locie i otrzymywania płatności na różne sposoby. Gdy tylko zadanie zostanie oznaczone jako ukończone, HouseCall Pro umożliwia użytkownikowi wysyłanie automatycznych faktur e-mail natychmiast z urządzenia mobilnego. Klient jest wówczas w stanie zapłacić kartą kredytową online lub może wysłać płatność innymi obsługiwanymi metodami, takimi jak gotówka lub przelew bankowy.

HouseCall Pro przetwarza płatności według stawki ryczałtowej w wysokości 2,69% + 0,30 USD podczas pobytu na miejscu. Użytkownik musi jedynie wpisać lub zeskanować kartę debetową / kredytową klienta, a następnie przechwycić swój podpis elektroniczny. Ponieważ HouseCall Pro integruje się z QuickBooks Online, cały proces księgowy jest również uproszczony.

Planowanie i wysyłka Zarządzanie harmonogramami i wysyłanie kontrahentów może być trudną sprawą. Dzięki HouseCall Pro, gdy tylko klient zarezerwuje zlecenie pracy w Twojej firmie za pośrednictwem aplikacji HouseCall, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie. Aplikacja do rezerwacji daje klientowi różne sposoby dostarczenia kluczowych informacji dotyczących zadania, które wymaga podjęcia. Dzięki niemu mogą wysyłać zdjęcia z miejsca pracy i dostarczać pisemne informacje na temat wymagań pracy. Jest to świetne do dokładnego oszacowania cen.

Wszystkie zadania są przechowywane w Kalendarzu Google, który można sprawdzić w dowolnym momencie za pomocą HouseCall Pro dla harmonogramów dziennych, tygodniowych lub miesięcznych. Zadania można przypisać dowolnym dostępnym technikom za pomocą kilku kliknięć. Następnie przesyłane są do nich wszystkie informacje dotyczące zadania. W przypadku jakichkolwiek zmian wprowadzonych w ostatniej chwili są one przekazywane do urządzenia w czasie rzeczywistym.

Integracje HouseCall Pro ma płynną integrację z popularnymi usługami księgowymi, QuickBooks Online i Kalendarzem Google.

cennik HouseCall Pro obsługuje model wyceny subskrypcji i ma cztery plany; Bezpłatnie, Start, Rozwijaj i Zarządzaj, zaczynając od 0 USD miesięcznie, rosnąc do 179 USD miesięcznie. Plany Grow and Manage mają dodatkową jednorazową opłatę konfiguracyjną w wysokości 99 USD. Wszystkie plany obejmują produkty i usługi, takie jak aplikacje na urządzenia z iOS i Androidem, usługi sieciowe, wysyłanie w czasie rzeczywistym, integrację QuickBooks Online i Kalendarza Google, śledzenie pojazdów GPS oraz aplikację do rezerwacji klientów.

Darmowe plany są dostosowane do jednego użytkownika i obejmują wszystkie podstawowe funkcje. Plan początkowy kosztuje 35 USD miesięcznie na jednego użytkownika. Wraz z podstawowymi funkcjami ten plan obejmuje obsługę pocztówek i poczty e-mail oraz obsługę czatu na żywo. Następny jest plan Grow, który kosztuje 10 USD miesięcznie dla dziesięciu użytkowników. Otrzymasz także czat firmowy w aplikacji i integrację QuickBooks Online (HouseCall Pro pracuje również nad niestandardową usługą SMS). Wreszcie plan zarządzania kosztuje 179 USD miesięcznie i jest przeznaczony dla nieograniczonej liczby użytkowników. W tym celu otrzymujesz konfigurowalne raporty oraz śledzenie map GPS przez pracowników (HouseCall Pro pracuje również nad widżetem rezerwacji internetowej).

Dolna linia HouseCall Pro to solidne rozwiązanie dla firm każdej wielkości, ale szczególnie dla tych, którzy szukają bardziej kompleksowego narzędzia do zarządzania usługami terenowymi, które obejmuje wszystko, od planowania i wysyłki, po śledzenie GPS, fakturowanie i przetwarzanie płatności. Dzięki dodatkowym funkcjom marketingowym, w tym dostosowanym kartom i integracji aplikacji mobilnych na urządzenia z systemem iOS i Android, HouseCall Pro to wysokiej jakości rozwiązanie obejmujące wszystkie podstawy.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
HouseCall Pro, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Codefied Inc.

https://www.tryhousecall.com

HouseCall Pro

Codefied Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji HouseCall Pro. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama