Reklama

Microsoft Project

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Microsoft Project to elastyczne narzędzie do zarządzania projektami, które jest dostarczane za pośrednictwem Microsoft Office 365. Jest to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania projektami, które zostało zaprojektowane dla firm każdej wielkości, od małych i średnich firm po duże korporacje.

Microsoft Project umożliwia firmom rozpoczęcie działalności, zarządzanie inwestycjami portfela projektów, a następnie z powodzeniem dostarczać projekty na czas, o wartości. Microsoft Project zapewnia Twojej firmie potężny, wizualnie ulepszony sposób efektywnego zarządzania szeroką gamą projektów i programów.

Od dotrzymywania ważnych terminów, po wybór odpowiednich zasobów, Microsoft Project zapewnia nowe i intuicyjne sposoby planowania, współpracy z różnymi osobami i zespołami oraz skutecznego zarządzania projektami. Na przykład godną uwagi funkcją Microsoft Project jest możliwość łatwego kopiowania informacji o projekcie do aplikacji Office, takich jak PowerPoint i zapisywania ważnych danych w Office 365 lub SharePoint.

Reklama

Kluczową cechą Microsoft Project jest możliwość dodawania nowych zadań lub zmiany organizacji projektu w jego trakcie. Ponieważ, jak dobrze wiesz, słupki celów mogą (i często się zmieniają) podczas projektu. Microsoft Project pozwala na wydajną i wydajną pracę, ponieważ możesz ustalać priorytety zadań i efektywnie zarządzać swoimi projektami z dowolnego miejsca.

Microsoft Project zawiera również narzędzia do budżetowania projektów, które mogą pomóc oszacować koszty dla całego okresu projektu. Dzięki narzędziom do planowania projektów, które pozwalają definiować zadania i przypisywać je do różnych zespołów, a także mieć możliwość śledzenia zadań, zawsze będziesz miał wyraźny punkt obserwacyjny, z którego będziesz mógł nadzorować projekty.

Raportowanie Dzięki Microsoft Project możesz tworzyć obszerne raporty i analizy bezpośrednio z platformy. Funkcje są bardzo podobne do programów Microsoft Excel i Microsoft Word, więc będą znane wielu użytkownikom.

Wielojęzyczny Microsoft Project obsługuje następujące języki: arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), duński, holenderski, angielski, francuski, niemiecki, hebrajski, włoski, japoński, koreański, portugalski, rosyjski i hiszpański

cennik Microsoft Project korzysta z modelu wyceny subskrypcji z planami i cenami dostępnymi na żądanie Microsoft. Dostępna jest również bezpłatna wersja próbna (karta kredytowa nie jest wymagana).

Dolna linia Microsoft Project oferuje elastyczność i wybór, oferując dostosowane rozwiązania do zarządzania pracą dla osób, zespołów i przedsiębiorstw. Dzięki interaktywnym pulpitom nawigacyjnym i funkcjom raportowania menedżerowie projektów mogą przygotowywać wnikliwe raporty i podejmować decyzje wykonawcze dotyczące kluczowych zagadnień, takich jak skale czasowe i poziomy zatrudnienia.

Microsoft Project można wdrażać zarówno lokalnie, jak i w chmurze. Zaletą wersji internetowej jest to, że umożliwia kierownikom projektów zdalną współpracę ze swoim zespołem za pomocą smartfonów i urządzeń mobilnych.

Ogólnie rzecz biorąc, Microsoft Project jest wyjątkowo intuicyjny i zapewnia doskonałą równowagę złożoności i użyteczności. Jest stosowany w różnych gałęziach przemysłu, w tym w sektorze rządowym, produkcyjnym, budowlanym, farmaceutycznym, detalicznym, finansowym i opieki zdrowotnej.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Microsoft Project, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Microsoft Corporation

https://www.microsoft.com/en-us

Microsoft Project

Microsoft Corporation(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Microsoft Project. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama