Reklama

Pivotal Tracker

Pivotal Software(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Reklama

Pivotal Tracker postanowił zmienić sposób, w jaki zespoły tworzą oprogramowanie. To sprawdzone narzędzie do zarządzania projektami, które może pomóc pracownikom w osiągnięciu bardziej spójnych i częstych osiągnięć. Robi to poprzez stworzenie wspólnego widoku priorytetów zespołu i procesu, który wykorzystuje bogactwo narzędzi i współpracy do analizy postępów.

Wspólne zaległości programu oznaczają, że priorytety zespołu są krystalicznie czyste. Dlatego pracę można łatwo wizualizować i organizować. Narzędzia takie jak planowanie iteracji z przewodnikiem również pomogą ci się dostosować i ewoluować, jednocześnie rozkładając i ustalając priorytety projektów.

Reklama

Jedną z najlepszych rzeczy w Pivotal Tracker jest to, że nie będzie już żadnych niespodzianek podczas pracy nad projektem. Wszyscy będą mieli przejrzysty obraz postępów w czasie rzeczywistym, a jeden szybki skan poinformuje ich, kto jest za co odpowiedzialny, czy był przy tym i co robi dalej.

Wszystko zaczyna się od historii Pivotal Tracker pomaga Twojemu zespołowi lepiej planować i rozwijać swoją pracę, zamieniając twoje cele i zadania w wizytówki lub „historie”. Następnie możesz wybrać szereg funkcji, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele i ukończyć historię. Dzięki Trackerowi możesz także oszacować i ustalić priorytety różnych historii, w zależności od ich złożoności i pilności. Po wybraniu kilku skal punktowych możesz nadać im priorytet według iteracji, po prostu przeciągając je i upuszczając.

Zorganizuj się Automatyczne planowanie, dostępne poprzez szereg funkcji Trackera, pozwoli Twojemu zespołowi zachować rytm. Zarządzanie terminami i nierealistycznymi oczekiwaniami przestanie istnieć, gdy prędkość zacznie działać, aby uruchomić program. Te interaktywne obszary robocze również uporządkują Twoje projekty. Ustawienia wielu projektów mogą pomóc w wyświetlaniu różnych zadań obok siebie, umożliwiając żonglowanie różnymi obowiązkami na jednym ekranie.

Zarządzanie analizą pomoże ci także ocenić, jak dobrze funkcjonuje Twój zespół. Zilustruje ogólny stan projektu, po prostu badając zarówno drobiazgowe szczegóły, jak i ogólne trendy. Ta wizualna reprezentacja zapewnia natychmiastowy widok z lotu ptaka, przydatny mikroskop do wszystkich twoich projektów. Kliknięcie dowolnego z raportów pokaże kondycję projektu, jeśli chodzi o iteracje, epopeje, wydania i inne.

Jest o wiele więcej Pivotal Tracker naprawdę oferuje mnóstwo funkcji. Od programów blokujących historię i potężnego, łatwego w użyciu interfejsu API po nowe dzienniki integracji i historii projektu GitHub - ma wszystkie podstawy. Jest to dość proste, aby przejść do wielu funkcji, a Tracker zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby wysłać najlepszy produkt. Udostępnianie plików, zadania, etykiety, wyszukiwanie, powiadomienia i wzmianki / następujące narzędzia są również dostępne w celu zrewolucjonizowania przepływu pracy.

cennik Pivotal Tracker mówi, że zespoły do trzech są zawsze bezpłatne, a zespoły każdej wielkości mogą wypróbować Tracker przez 30 dni bezpłatnie. Jest również bezpłatny dla projektów publicznych, nauczycieli i grup non-profit. Plany płatności różnią się dla obu wersji Pivotal Tracker. Plan startowy może kosztować w momencie pisania 12,50 USD miesięcznie, jeśli jest wypłacany rocznie za pięciu współpracowników, pięć prywatnych projektów i 5 GB przestrzeni dyskowej. W przypadku dziesięciu współpracowników, dziesięciu prywatnych projektów i 25 GB przestrzeni dyskowej plan startowy kosztuje 29,17 USD miesięcznie, gdy jest wypłacany rocznie.

Tymczasem opcje Pro obejmują nieograniczone miejsce na pliki i nieograniczoną liczbę prywatnych projektów. Wynosi 62,59 USD miesięcznie, gdy jest wypłacane rocznie dla 15 współpracowników, 125 USD miesięcznie, gdy jest wypłacane rocznie dla 25 współpracowników, a kosztuje 50 USD miesięcznie, gdy jest wypłacane rocznie dla 50 współpracowników. Jeśli masz większy zespół, dostępne są również funkcje Tracker Enterprise.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Pivotal Tracker to prosty, ale potężny program, który może zmienić wydajność siły roboczej i zapewnić duży zysk. Pracuje już dla zespołów takich jak BBC, Groupon i IGN. Jest to aplikacja, która ma już sprawdzone zaufanie i wykonalność.

Mówiąc prosto, ze wspólnym widokiem priorytetów zespołu - w połączeniu z przyjaznymi dla użytkownika i przydatnymi narzędziami w ofercie - Pivotal Tracker pomoże zespołowi dostarczać częściej i konsekwentnie.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Pivotal Tracker, dla Web Apps
Wymagania:
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Pivotal Software

https://pivotaltracker.com

Pivotal Tracker

Pivotal Software(Darmowa)

Ocena użytkownika10

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Pivotal Tracker. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama