Reklama

Base CRM

Base CRM(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

Base CRM to oparte na chmurze rozwiązanie do zarządzania sprzedażą i kontaktami, które umożliwia zespołom handlowym zwiększenie efektywności, produktywności, a tym samym zawarcie większej liczby transakcji. Wykorzystuje zintegrowane narzędzia zwiększające wydajność sprzedaży dla przedstawicieli handlowych i zaawansowane raporty wizualne dla menedżerów sprzedaży.

Platforma korzysta z intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika interfejsu „przeciągnij i upuść”, który zapewnia specjalistom ds. Sprzedaży pełny wgląd w zawiłości ich rurociągów sprzedażowych, w celu tworzenia, śledzenia i zarządzania osiągalnymi celami dla poszczególnych przedstawicieli i zespołów sprzedażowych.

Podstawowa automatyzacja przepływu pracy Zastosowanie automatyzacji przepływu pracy zapewnia wiele korzyści, w tym redukcję błędów pracowników, umożliwienie pracownikom zarządzania zadaniami przy minimalnym nadzorze oraz możliwość bardziej wydajnego wykonywania większej liczby zadań.

Reklama

Dzięki Base CRM użytkownik może dzwonić bezpośrednio z aplikacji internetowej, gdzie połączenia są automatycznie rejestrowane w celu późniejszego sprawdzenia. Dane te są następnie uwzględniane w raportach w celu pomiaru wydajności zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

Podstawowa mobilność Ponieważ coraz więcej sprzedawców polega na smartfonach i tabletach do pracy poza biurem, zapotrzebowanie na bogaty w funkcje mobilny CRM jest coraz bardziej pożądany, a Base CRM zapewnia taką usługę. *

Baza CRM ma zintegrowaną funkcję mapy mobilnej o nazwie Podstawowa geolokalizacja, która pozwala użytkownikom zobaczyć, gdzie kontakty, potencjalni klienci i oferty znajdują się na mapie geograficznej. Dzięki temu użytkownicy mogą planować bardziej wydajne i mniej czasochłonne wizyty klientów oraz obliczać, czy do określonego obszaru należy przypisać dodatkowych przedstawicieli handlowych. Aplikacja zawiera również przydatne wskazówki dojazdu jednym przyciskiem, aby ułatwić planowanie podróży służbowych.

* Base CRM ma natywne aplikacje dostępne dla urządzeń z systemem iOS, Windows Phone i Android.

Integracje Base CRM ma natywną integrację z aplikacjami i usługami takimi jak Dropbox, Facebook, Google Apps, Harvest, LinkedIn, MailChimp, Outlook, Quote Roller i Xero. Istnieje również otwarty klient API, który można zintegrować z dowolną aplikacją innej firmy.

cennik Podstawowy CRM korzysta z modelu wyceny subskrypcji, z planami zaczynającymi się od 25,00 USD za stanowisko, miesięcznie w przypadku planu Starter, rosnącym do 125 USD za stanowisko, miesięcznie w przypadku planu Enterprise. Dostępna jest bezpłatna 14-dniowa wersja próbna (karta kredytowa nie jest wymagana). Plan Start obejmuje integracje premium, automatyzację poczty e-mail, natywne aplikacje mobilne, geolokalizację, głos podstawowy i nagrywanie rozmów. Plan Professional oferuje wszystkie funkcje Startera, a także repozytorium dokumentów, automatyzację zadań, prognozowanie sprzedaży i zaawansowane analizy sprzedaży. Wreszcie, plan Enterprise ma wszystkie funkcje Profesjonalne, a także dodatki, takie jak analiza i raportowanie połączeń, automatyczny dialer telefonu, skrypty połączeń, zespoły i uprawnienia oparte na użytkownikach oraz ocena potencjalnych klientów i transakcji.

Dolna linia Base CRM to wielofunkcyjne narzędzie do zarządzania kontami i wydajności sprzedaży, które oferuje solidne rozwiązanie CRM oparte na chmurze, które obejmuje cały katalog funkcji, w tym zarządzanie kontaktami i potencjalnymi klientami, śledzenie i raportowanie sprzedaży, analizę potoku, automatyzację poczty elektronicznej i przepływu pracy, analizę wydajności sprzedaży , tworzenie celów sprzedażowych, zaawansowane analizy sprzedaży i zarządzanie danymi. Dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu interfejsowi, aplikacjom mobilnym na iOS, Android i Windows Phone oraz szeregowi integracji z poszukiwanymi aplikacjami i usługami, możesz zobaczyć, dlaczego wiele organizacji używa Base CRM.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Base CRM, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Base CRM

https://www.getbase.com

Base CRM

Base CRM(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Base CRM. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama