Reklama

iAuditor

SafetyCulture(Darmowa)

Ocena użytkownika9

iAuditor to rozbudowana aplikacja listy kontrolnej służąca do tworzenia list kontrolnych, przeprowadzania inspekcji i tworzenia raportów. Został zaprojektowany, aby wzmocnić pozycję pracowników w terenie i jest idealny dla branży budowlanej, hotelarskiej, produkcyjnej, detalicznej oraz transportu i logistyki.

iAuditor zapewnia prosty sposób ujednolicenia inspekcji dla pracowników w terenie, pomagając podnieść standardy jakości i bezpieczeństwa dla Twojej firmy w różnych branżach. Listy kontrolne można szybko i łatwo zebrać, a ponadto można je łatwo dostosować do własnych potrzeb biznesowych. iAuditor można również zintegrować z wieloma popularnymi programami biznesowymi, aby usprawnić procesy i zaoszczędzić czas.

Wzmocnij swoich pracowników iAuditor może pomóc wzmocnić pracowników w terenie. W połączeniu z platformą internetową aplikacja iAuditor zapewnia widoczność i wiedzę, aby podnieść standardy bezpieczeństwa i jakości w całej organizacji. Dzięki znormalizowanym listom kontrolnym zespół może zbierać spójne dane, standaryzować operacje, tworzyć raporty, identyfikować problemy i rozwiązywać je.

Reklama

Twórz inteligentne formularze kontroli Odkryj nowy sposób przeprowadzania kontroli dzięki inteligentnym, przyjaznym dla urządzeń mobilnych formularzom kontroli, które można zbudować w ciągu kilku minut. Prosty konstruktor szablonów przeciągnij i upuść sprawia, że niezwykle szybkie i łatwe jest tworzenie formularzy dostosowanych do urządzeń mobilnych, które można udostępniać zespołowi. Możesz konwertować istniejące papierowe listy kontrolne na cyfrowe, tworzyć nowe listy kontrolne od zera lub korzystać z gotowych list kontrolnych i modyfikować według własnych potrzeb.

Łatwe raportowanie i analityka Dzięki możliwościom raportowania i analizy iAuditor możesz szybko zrozumieć, co dzieje się w Twojej firmie. Pozwala śledzić częstotliwość i wydajność inspekcji, identyfikować obszary wymagające poprawy i wysyłać szczegółowe raporty z inspekcji. Możesz skonfigurować cotygodniowe podsumowujące raporty e-mail, aby zrozumieć, co wydarzyło się w tym tygodniu, i wykorzystać je do zwiększenia przejrzystości w zespole.

cennik iAuditor oferuje wybór pomiędzy darmowym, premium i abonamentem korporacyjnym. Bezpłatny plan jest świetny dla jednego użytkownika do przetestowania aplikacji, zawiera ograniczone funkcje i jest bezpłatny przez nieograniczony czas. Plan Premium zaczyna się od 15 USD na użytkownika miesięcznie (rozliczane miesięcznie lub co roku, aby otrzymać do 20% rabatu) i obejmuje szeroki zakres narzędzi, pełną kontrolę administracyjną, dostosowanie i zaawansowane analizy. Możesz także wypróbować abonament Premium przez 30 dni i wrócić do istniejącego konta, jeśli nie zdecydujesz się na zakup. Plan Enterprise został opracowany dla dużych zespołów, wykorzystuje ceny oparte na wycenach i obejmuje podwyższone SLA dotyczące wsparcia i ekskluzywne funkcje.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, iAuditor to potężna aplikacja, która może ulepszyć i znormalizować procesy inspekcji w celu podniesienia standardów jakości i bezpieczeństwa w całej firmie. Można go zintegrować z rosnącą gamą innych aplikacji, aby usprawnić procesy i poprawić wydajność w różnych branżach. Wypróbuj już dziś i przekonaj się, w jaki sposób iAuditor może usprawnić procesy inspekcji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
iAuditor, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
SafetyCulture

https://safetyculture.com

iAuditor

SafetyCulture(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji iAuditor. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama