Reklama

Intervals

Pelago(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

Interwały to internetowe rozwiązanie do śledzenia czasu, którego celem jest ułatwienie użytkownikom lepszego wykorzystania czasu, a tym samym znalezienie większej liczby godzin każdego dnia. Interwały to świetna platforma do pracy, z doskonałym śledzeniem czasu, zarządzaniem zadaniami i kompleksowymi narzędziami do raportowania, które usprawnią przepływy pracy i pomogą utrzymać kontrolę nad projektem i ich budżetami.

Interwały zostały zaprojektowane przede wszystkim dla „mikroprzedsiębiorstw” w branży konsultingowej, kreatywnej, usługach informatycznych, oprogramowaniu i Internecie. Posiada kilka imponujących funkcji, które zostały zaprojektowane zarówno w celu maksymalizacji przychodów, jak i konsolidacji procesów biznesowych. Do najważniejszych narzędzi platformy należą funkcje śledzenia czasu, zarządzania projektami i raportowania wizualnego.

Zintegrowane śledzenie czasu Użytkownicy interwałów mogą śledzić, ile czasu spędzają pracując nad poszczególnymi zadaniami i większymi projektami, korzystając ze zintegrowanych timerów internetowych. Jest to świetna funkcja interwałów, ponieważ jest przydatna nie tylko do generowania dokładniejszych faktur, ale jest również korzystna dla podstawowego zarządzania zadaniami. Dzięki dokładnemu zrozumieniu, ile czasu poświęcono na zadanie, pomoże określić ROI dla poszczególnych projektów klientów, Dostarcza także menedżerom cennych informacji, które można wykorzystać do generowania szacunków dla podobnych projektów w przyszłości.

Reklama

Śledzenie czasu za pomocą interwałów jest łatwe; przed rozpoczęciem następnego zadania uruchom stoper i śledź, jak długo pracujesz nad tym zadaniem. Użytkownicy będą mogli łatwo rozpocząć odliczanie czasu za każdym razem, gdy zaczną pracę nad nowym zadaniem, jednak Interwały umożliwiają także ręczne dodawanie czasu. Innym „fajnym narzędziem” jest zdolność Interwałów do pobierania danych śledzenia czasu i importowania ich bezpośrednio do tygodniowych zestawień czasu pracy.

Zarządzanie projektami Funkcje zarządzania projektami platformy umożliwiają menedżerom ocenę, czy ich zasoby ludzkie są maksymalizowane. Dzięki jasności i przejrzystości odstępy czasu pozwalają menedżerom zobaczyć dokładnie, ile pracy wykonano w danym tygodniu. Przeglądanie projektów jest dość proste; kliknij kartę „Projekty”, aby wyświetlić panel projektów. Dane dostarczone na pulpicie nawigacyjnym są wyświetlane w postaci dynamicznych wykresów i migawek opartych na danych wprowadzanych przez pracowników.

Generowanie raportów Interwały pozwalają menedżerom wybierać między raportami wysokiego poziomu lub informacjami o powierzchni. Interwały mają niezliczone możliwości manipulacji danymi w celu poznania kluczowych informacji biznesowych. Menedżerowie mogą tworzyć raporty pokazujące cotygodniowe trendy biznesowe. Jest to przydatne narzędzie, ponieważ pozwala określić, które projekty zajmują najwięcej czasu. Dzięki szczegółowym raportom możesz podzielić dni robocze swoich pracowników na godziny rozliczalne i niepodlegające rozliczeniu.

cennik Interwały korzystają ze struktury cenowej opartej na subskrypcji, która opiera się na elastycznych cenach za ilość miejsca na dokumenty i aktywne projekty, które firma posiada *. Interwały mają opcję cen subskrypcji z miesiąca na miesiąc, a firmy mogą dostosowywać swoje plany zgodnie z poziomami obciążenia w danym miesiącu. Rozwiązanie oferuje również bezpłatny okres próbny (nie wymaga karty kredytowej). Plany zaczynają się od 25,00 $ / miesiąc. * Wszystkie plany obejmują nieograniczoną liczbę użytkowników.

Dolna linia Interwały działają dobrze, pomagając właścicielom małych firm w organizacji ich firm. Działając z solidnej platformy, Intervals oferuje doskonałe narzędzia do śledzenia czasu, zarządzania zadaniami i raportowania. Minusem jest to, że nie obejmuje złożonych narzędzi analizy ryzyka, interaktywnych wykresów Gantta ani zaawansowanych narzędzi mediów społecznościowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Intervals, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Pelago

https://www.myintervals.com

Intervals

Pelago(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Intervals. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama