Reklama

Dapulse

varies-with-device

Dapulse(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

dapulse to prosty i kolorowy sposób na łatwą organizację pracy. Łączy narzędzia do zarządzania projektami i narzędzia komunikacyjne w jednym, łatwym w obsłudze interfejsie. Platforma została zaprojektowana w celu ułatwienia współpracy w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszystkie aspekty zadań, właścicieli, terminów i statusów są przejrzyste. Z tego powodu dapulse daje ludziom możliwość jednolitej pracy na różnych obszarach, umożliwiając przejrzystą komunikację z pracownikami z różnych oddziałów i lokalizacji, bez żadnych przeszkód.

dapulse jest zbudowany wokół rzędów przedmiotów zwanych Pulsem. Każdy puls może reprezentować wszystko, co lubisz, ale zwykle projekt lub określone zadanie. Impulsy są układane w różne, konfigurowalne sekcje na każdej planszy. Tablice te można następnie zorganizować w obszary, takie jak zadania cotygodniowe itp. Impulsy można odpowiednio edytować, więc jeśli nie możesz wykonać określonego zadania, możesz przeciągnąć go na inny stos, aby ukończyć go później.

Integracja i aplikacje Dzięki dapulse masz wiele opcji integracji od razu po wyjęciu z pudełka, takich jak połączenie z Dyskiem Google, Dropbox i Kalendarzem Google. dapulse obsługuje również Zapier do łączenia różnych usług przy użyciu reguł w stylu IFTTT. W razie potrzeby dapulse posiada również interfejs API, który umożliwia tworzenie własnych narzędzi.

Reklama

Jak można się spodziewać, dapulse ma aplikacje na iOS, Android, RIM-BlackBerry i Windows Phone. Podobnie jak jej odpowiednik internetowy, aplikacja mobilna jest niezwykle płynna i responsywna. Możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich tablic za pomocą mobilnych wersji aplikacji, a także możesz zrobić prawie wszystko, co możesz zrobić z wersji komputerowej w aplikacji mobilnej. Jedyną wadą jest to, że nie można dodać notatki o stanie do poszczególnych kolumn statusu.

Kolumny statusu Kolumny statusu są bardzo ważnym składnikiem dapulse. W miarę postępu impulsu możesz wybrać inny blok koloru i tekstu, aby odzwierciedlić bieżący stan. Zielony jest ustawiony jako domyślny dla zakończenia. Możesz także wybrać dowolny kolor i dodać własny tekst. Świetną cechą dapulse jest możliwość otwierania wątkowej rozmowy w rogu każdego pola statusu, aby zapewnić jeszcze więcej kontekstu na temat danego etapu.

cennik dapulse korzysta z modelu wyceny subskrypcji i oferuje bezpłatny okres próbny, bez konieczności podawania danych karty kredytowej. Struktura cenowa jest skalowalna i działa w zależności od wielkości siły roboczej. Zaczyna się od kosztu 20 USD miesięcznie z 18% zniżką, jeśli zostanie wykupiony roczny plan subskrypcji, i 32% na pakiet dwuletni.

Dolna linia dapulse jest idealny dla małych i średnich firm i freelancerów. Ma piękny, responsywny interfejs i jest naprawdę prosty w obsłudze oraz zapewnia doskonałe samouczki. Jest to jednak odrobina lekkości na temat narzędzi do współpracy i planowania.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Dapulse, varies-with-device dla Web Apps
Wymagania:
  • Chrome,
  • Firefox
Język:
English
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Sunday, June 4th 2023
Autor
Dapulse

https://dapulse.com/?utm_source=filehippo&utm_medium=reviews

Dapulse

varies-with-device

Dapulse(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji varies-with-device Dapulse. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama