Reklama

Workfront

varies-with-device

Workfront, Inc.(Płatność)

Ocena użytkownika8

Reklama

Workfront to solidna, wydajna aplikacja do zarządzania projektami, która może być również używana jako platforma zarządzania pracą na poziomie przedsiębiorstwa. Został zaprojektowany, aby specjalizować się w potrzebach organizacji na poziomie przedsiębiorstwa, i oferuje użytkownikom różnorodne narzędzia i funkcje. WorkFront doskonale nadaje się dla dużych organizacji, które potrzebują centralnego miejsca do śledzenia ludzi, projektów, wniosków i zasobów. Ma świetne opcje dostosowywania pulpitów nawigacyjnych i raportów, a jednocześnie jest wystarczająco wydajny, aby zapewnić wszelkie potrzebne dane analityczne.

Zarządzanie zasobami Funkcja Smart Assignments Workfront to doskonałe narzędzie do zarządzania zasobami, które może automatycznie sugerować, którzy pracownicy najlepiej pasują do określonych zadań. Jest to doskonały sposób dla menedżerów, aby szybko zrównoważyć obciążenia pracą poszczególnych pracowników lub zespołów. Menedżer może sprawdzić, co każdy pracownik ma w swoim harmonogramie przed przypisaniem nowych obciążeń.

Menedżerowie mogą wypełniać zadania określonymi zestawami umiejętności i dostępnym czasem potrzebnym do ich ukończenia. Uzbrojony w te dane, Workfront wykorzystuje złożone algorytmy, aby szybko zidentyfikować osoby, które najlepiej nadają się do zadania.

Reklama

Zwinne zarządzanie projektami Moduł zarządzania projektami Agile Workfront łączy zalety metodyki Agile, jednocześnie usuwając wszelkie bariery komunikacyjne, które zwykle utrudniają produktywne przepływy pracy. Workfront wspiera zarówno praktyki Agile, jak i metodologię Waterfall, w ujednolicony sposób. Jest to bardzo przydatne, ponieważ w ten sposób Workfront może zaspokoić potrzeby procesowe zespołów programistycznych Agile, a także wymagania dotyczące danych projektantów projektów opartych na kamieniach milowych.

Aplikacje i integracje Workfront ma aplikacje mobilne na iOS i Androida, które pomagają utrzymać członków zespołu w kontakcie bez względu na to, gdzie się znajdują. Workfront korzysta z otwartego interfejsu API, dzięki czemu platforma może łączyć się z innymi aplikacjami i usługami. Jest to bardzo przydatne dla organizacji korporacyjnych, ponieważ mogą korzystać z Workfront i sprawiać, że działa z innymi potrzebnymi narzędziami.

cennik Workfront korzysta z modelu wyceny subskrypcji z dostępną bezpłatną wersją próbną (nie wymaga karty kredytowej). Plany Workfront zaczynają się od kosztu 30 USD na użytkownika miesięcznie. Do wyboru są dwa podstawowe typy licencji: Planuj licencje, które mają zaawansowane funkcje dla kierowników projektów i menedżerów zasobów, oraz Licencje robocze, które mają funkcjonalność dla członków zespołu i poszczególnych współautorów.

Dolna linia Workfront został zaprojektowany dla dużych organizacji o dużej strukturze. Dzięki narzędziom wspierającym zarówno zarządzanie projektami, jak i zarządzanie pracą, poziomy uprawnień Workfront są doskonałe, jeśli potrzebujesz konfigurowalnego obszaru roboczego online dla różnych rodzajów pracowników. Struktura cen jest podobna do innych usług, które pobierają opłatę za użytkownika miesięcznie, jednak jeśli Twoja firma jest mała i ma mniej potrzeb, możesz zaoszczędzić pieniądze, wybierając platformę zarządzania projektami, która zamiast tego pobiera stałą miesięczną stawkę.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Workfront, varies-with-device dla Web Apps
Wymagania:
  • Chrome,
  • Firefox
Język:
Angielski
Licencja:
Płatność
Dodano datę:
Sunday, June 4th 2023
Autor
Workfront, Inc.

https://www.workfront.com

Workfront

varies-with-device

Workfront, Inc.(Płatność)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji varies-with-device Workfront. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama