Reklama

TradeGecko

TradeGecko Pte.Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

TradeGecko to system zarządzania zapasami dla sprzedawców hurtowych i internetowych, zaprojektowany do dokładnego zarządzania zapasami. Może być stosowany w różnych scenariuszach, różnych lokalizacjach i wielu magazynach. TradeGecko posiada również szeroką gamę narzędzi do CRM, opodatkowania walut, analiz i prognoz, zamówień i sprzedaży.

TradeGecko ułatwia handel detaliczny i zarządzanie zapasami dzięki narzędziom do zarządzania zapasami opartym na chmurze, zaprojektowanym w celu usprawnienia złożonych procesów. Ujednolica poziomy sprzedaży, zakupów, zarządzania kontem i zapasów i stawia je pod jednym dachem.

Zautomatyzowane zarządzanie zapasami Kontrola zapasów TradeGecko może usprawnić wewnętrzne śledzenie i ruchy zapasów, a także umożliwić firmom optymalizację poziomu zapasów w oparciu o przewidywane zapotrzebowanie. Dzięki TradeGecko zamówienia sprzedaży i zakupu będą automatycznie uruchamiać aktualizacje poziomu zapasów firmy. Automatyczne powiadomienia są wysyłane, aby poinformować Cię, kiedy nadszedł czas, aby zmienić kolejność zapasów od dostawców.

Reklama

Raportowanie i analityka TradeGecko umożliwia przeglądanie raportów sprzedaży w czasie rzeczywistym na podstawie dokładnych rejestrów zapasów, sprzedaży i zamówień zakupu. Informacje te pozwalają menedżerom podejmować bardziej strategiczne decyzje biznesowe. Raporty mogą być generowane i filtrowane według produktów, klientów, przedstawicieli handlowych i kanałów. Raporty dotyczące zamówień sprzedaży mogą być również generowane według klienta, produktu, typu produktu, kanału, przedstawiciela handlowego, lokalizacji i okresu.

Integracje eCommerce Świetną cechą TradeGecko jest to, że obsługuje on wielokanałowe usługi eCommerce, takie jak Shopify. Dzięki wykorzystaniu nowych kanałów sprzedaży takich jak te, firmy są w stanie zwiększyć przychody przy niewielkiej inwestycji. Dzięki integracji eCommerce TradeGecko Twoja firma pozwoli uniknąć wszelkich braków w magazynie i będzie w stanie efektywnie zarządzać zamówieniami złożonymi na wielu kanałach.

Kolejną zaletą korzystania z TradeGecko jest to, że możesz przesyłać informacje o swoim produkcie do wielu kanałów eCommerce jednocześnie. Gdy tylko informacje zostaną zaktualizowane na koncie TradeGecko, aplikacja automatycznie przekaże dane do dowolnych zewnętrznych kanałów eCommerce. To z kolei zagwarantuje, że twoje sklepy internetowe będą zawsze miały najnowsze informacje o zapasach produktów.

Integracje TradeGecko zapewnia dziesiątki integracji we wszystkich obszarach działalności. Dostępne są podstawowe integracje dla najlepszych graczy, takich jak Xero i Quickbooks. W przypadku eCommerce dostępne są integracje Shopify i Big Commerce.

cennik TradeGecko korzysta z modelu wyceny subskrypcji, z planami zaczynającymi się od 99 USD miesięcznie dla planu podstawowego, 249 USD miesięcznie dla planu biznesowego i 449 USD miesięcznie dla planu Business Premium. Możesz także wybrać abonament Enterprise, którego cena to 999 USD miesięcznie. TradeGecko ma bezpłatny 14-dniowy okres próbny (bez karty kredytowej). Koszty planowania różnią się pod względem liczby dozwolonych użytkowników, integracji i dodatków.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, TradeGecko zapewnia narzędzia potrzebne do stworzenia scentralizowanego systemu, który integruje oprogramowanie księgowe i sklep eCommerce wraz z systemem magazynowym TradeGecko. Prosty i intuicyjny interfejs zapewnia przejrzysty obraz aktualnych stanów magazynowych w całej firmie. Jeśli chcesz uprościć i usprawnić swój biznes, TradeGecko może być rozwiązaniem, którego szukasz.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
TradeGecko, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
TradeGecko Pte.Ltd

https://www.tradegecko.com

TradeGecko

TradeGecko Pte.Ltd(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji TradeGecko. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama