Reklama

Procore

Procore Technologies, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

Procore to wielofunkcyjna platforma do zarządzania budową. Usprawniając dokumentację projektu i komunikację, Procore może zwiększyć odpowiedzialność i efektywność projektu. Usługa jest oparta na chmurze i umożliwia użytkownikom zarządzanie projektami z dowolnego urządzenia mobilnego, tabletu, laptopa lub komputera podłączonego do sieci.

Procore umożliwia użytkownikom współpracę przy różnych projektach i przeglądanie powiązanej dokumentacji, w tym przesłanych dokumentów, umów, harmonogramów, planów i rysunków. Wszyscy zaangażowani w projekt, od architektów i inżynierów po firmy zarządzające budową, mogą edytować i udostępniać dane projektu z miejsca pracy, a właściciele mogą przeglądać postępy każdego projektu w swoich portfelach.

Śledzenie pracy Procore zapewnia łatwe w użyciu śledzenie wydajności pracy i łączy pracowników terenowych z biurem. Możesz uzyskać wgląd w czasie rzeczywistym w budżet i rzeczywiste godziny pracy oraz podejmować świadome decyzje, aby utrzymać projekt w ramach budżetu i zgodnie z harmonogramem. Procore zmniejsza również wprowadzanie danych i upraszcza płacę, dzięki dwuetapowemu procesowi zatwierdzania kart czasu pracy, który poprawia dokładność.

Reklama

mobilny Przydatne, podobnie jak solidna platforma chmurowa, Procore ma aplikacje dostępne zarówno na Androida, jak i iOS. Te solidne aplikacje o wysokiej jakości szybko dostarczają informacje, zapewniając tym samym różnym członkom zespołu bieżące plany. Procore zapewnia aktualizacje w czasie rzeczywistym i natychmiastowe śledzenie, dzięki czemu Twój zespół może zawsze uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych informacji.

Otwarta platforma Naprawdę świetną funkcją Procore jest otwarte API. Umożliwia to integrację z innymi systemami, w tym oprogramowaniem do raportowania, oprogramowaniem do przechowywania, oprogramowaniem do planowania i oprogramowaniem do księgowości.

cennik Procore działa w modelu SaaS, umożliwiając w ten sposób wykonawcom i kierownikom projektów zakup oprogramowania na zasadzie subskrypcji. Oprogramowanie jest sprzedawane na podstawie rocznych umów dostępu dla nieograniczonej liczby użytkowników i danych. W celu demonstracji oprogramowania i wyceny prosimy o kontakt z Procore.

Dolna linia Ogólnie Procore przoduje w zarządzaniu projektami. Członkowie zespołu mogą współpracować w czasie rzeczywistym, dzieląc się pomysłami i dokumentacją, aby osiągnąć wspólne cele tak skutecznie, jak to możliwe. Oferuje wysoce zintegrowany system między RFI, zarządzaniem umowami i zmianami, budżetowaniem i harmonogramowaniem oraz kartami czasu i raportami. Dzięki Procore architekci mogą przeglądać, oznaczać i zarządzać rysunkami przez cały cykl życia, od koncepcji do finalizacji.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Procore, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Procore Technologies, Inc.

https://www.procore.com

Procore

Procore Technologies, Inc.(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Procore. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama