Reklama

Workflow Max

WorkflowMax job management software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

WorkflowMax to rozwiązanie do zarządzania projektami, które zostało zaprojektowane w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb związanych z zarządzaniem biznesem, w tym śledzenia projektów, kart czasu pracy, raportowania, fakturowania, monitorowania zadań i wszystkich innych aspektów zarządzania projektami. Ponieważ WorkFlowMax został przejęty przez Xero, ma płynną integrację z oprogramowaniem i systemami biznesowymi Xero, takimi jak oprogramowanie Xero Accounting.

WorkflowMax ma potężny zestaw narzędzi do zarządzania projektami, który dobrze współpracuje z firmami z różnych branż. Umożliwia tworzenie złożonych ofert i faktur w ciągu kilku minut, a następnie dostarczanie ich drogą elektroniczną do klientów. WorkflowMax wykorzystuje moc chmury, dzięki czemu możesz być w dowolnym miejscu i nadal zarządzać swoją firmą. WorkflowMax ma wysoką jakość integracji z ponad 25 innymi systemami, w tym z księgowością Xero; co oznacza, że wszystkie faktury utworzone w WorkflowMax są bezproblemowo wypychane do Xero.

Główny kierownik WorkflowMax daje menedżerom świetny sposób na śledzenie potencjalnych klientów, ofert i sprzedaży ze zintegrowanego rurociągu. Korzysta z pulpitu zarządzania potokiem sprzedaży, który umożliwia wyświetlanie bieżących potencjalnych klientów według kategorii lub personelu. Nie należy lekceważyć poziomów danych, które można uzyskać z tego narzędzia. Dzięki wnikliwym narzędziom takim jak te, WorkflowMax pozwala dokładnie zobaczyć, którzy pracownicy wprowadzają do Twojej firmy jak najwięcej nowych firm. Menedżerowie są w stanie śledzić skuteczność swoich zespołów sprzedażowych, a dzięki zintegrowanym rozmowom e-mailowym mogą również uzyskać dokładniejszy wgląd w to, jak potencjalni klienci przekształcają się w sprzedaż.

Reklama

Generowanie wycen WorkflowMax ma doskonałe narzędzia cytowania, które można dostosowywać i zostały zaprojektowane tak, aby były sformatowane według własnego uznania. Szablony można dostosować tak, aby zawierały Twoje logo, a wartości procentowe znaczników można zmienić, aby zapewnić lepszą kontrolę. Oferta może zostać wypełniona szczegółami potencjalnej szansy i zaprojektowana przy użyciu narzędzi WorkflowMax. Informacje te będą następnie służyć jako szablon do generowania dodatkowych ofert w przyszłości. Jeśli wycena się powiedzie, WorkflowMax może przekształcić dane w zadanie, które można śledzić w czasie.

Integracja z Xero Xero i WorkflowMax współpracują bezproblemowo. Tworząc faktury sprzedaży w WorkflowMax, możesz łatwo przekazywać dane do Xero. Ponieważ integracja między nimi jest bezbłędna, wszelkie płatności w Xero są automatycznie synchronizowane z odpowiednią fakturą w WorkflowMax. To daje dokładniejszy obraz wydajności pracy. Kolejną naprawdę fajną funkcją WorkflowMax jest możliwość wysyłania zamówień zakupu i potwierdzania faktur od dostawców. Są one następnie odpowiednio przekazywane do Xero w celu zapłaty. Ponieważ dane przesyłane są automatycznie między dwoma systemami, eliminuje to podwójną obsługę i umożliwia uzyskanie dokładnego obrazu firmy z WorkflowMax lub Xero.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Workflow Max, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
WorkflowMax job management software

https://www.xero.com

Workflow Max

WorkflowMax job management software(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Workflow Max. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama