Reklama

Zendesk

Zendesk(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

Zendesk jest jednym z najpopularniejszych dostępnych obecnie rozwiązań dla działu pomocy technicznej. Jest używany przez wiele firm, zarówno dużych, jak i małych, ponieważ Zendesk to solidna aplikacja. To rozwiązanie obsługi klienta wykorzystuje moc chmury. Jest łatwy w użyciu, wydajny i wysoce elastyczny, a ponieważ oprogramowanie jest w pełni skalowalne, może być używane przez firmy każdej wielkości.

Zendesk pozwala na zbieranie biletów przez szereg źródeł: e-mail, internet, telefon, czat i serwisy społecznościowe. Niezliczona ilość sposobów, w jakie bilety mogą zostać podniesione do Zendesk, jest jedną z jego mocnych stron; gdy tylko zgłoszenie zostanie podniesione, aplikacja pozwala agentom dodawać do niego notatki wewnętrzne. Jest to naprawdę przydatna funkcja, która może być ogromną pomocą, gdy bilety są obsługiwane przez wielu agentów w trakcie jej trwania. Korzyści z posiadania wszystkich danych pod jednym dachem są widoczne w tym, że agenci mogą szybko przeglądać sprawy wymagające natychmiastowej uwagi i natychmiast zajmować się problemami klientów, tym samym pozostawiając zadowolenie klientów.

Interfejs użytkownika Zendesk wyświetla wszystko, czego potrzebujesz, bez konieczności klikania między kartami lub oknami. Jedną z fajnych funkcji Zendesk jest ekran Widoki. To pozwala agentom zobaczyć wszystkie nierozstrzygnięte lub ostatnio dodane bilety. Można go również w dużym stopniu dostosować do konkretnych potrzeb i wymagań.

System e-mail E-mail jest podstawowym narzędziem, którego używa Zendesk do zbierania opinii od klientów. Gdy wiadomość e-mail jest wysyłana do działu obsługi klienta, zamienia się w bilet pomocy technicznej, który obejmuje całą komunikację (odpowiedzi, komentarze) od tego momentu i do momentu rozwiązania problemu. Zendesk daje możliwość dodawania wielu adresów wsparcia, a także możesz dostosowywać szablony e-mail, aby odpowiadały Twoim konkretnym potrzebom.

Reklama

Wyzwalacze Automatyzacja zadań to naprawdę fajna funkcja, którą oferuje Zendesk. Typowe zadania można zautomatyzować za pomocą Trigger, inteligentnego systemu Zendesk. Na przykład, jeśli klient o wysokim profilu wysłał wiadomość e-mail, zgłoszenie z biletem można skonfigurować tak, aby śledziło określone działania, zostało rozwiązane przez konkretnego agenta i otrzymało najwyższy priorytet; wszystko w ramach zautomatyzowanej akcji. Utworzenie wyzwalacza jest łatwe, wystarczy kliknąć ikonę Administratora na pasku bocznym i wybrać opcję „Wyzwalacze / Dodaj wyzwalacz”. Następnie wypełnij wymagane pola zgodnie z działaniami, które chcesz podjąć, i zapisz je. Jeśli w przyszłości będziesz musiał edytować Trigger, możesz to łatwo zrobić z menu ustawień w tym samym menu administratora.

Raporty / Statystyki Raporty Zendesk są dostępne we wszystkich planach cenowych i dostarczą wskaźników KPI, takich jak codzienna aktywność biletów, zgodność z SLA, średni czas rozwiązania, satysfakcja klienta i wydajność agenta. Możesz wyświetlić dowolne potrzebne informacje za pomocą narzędzia do raportowania; po prostu określ parametry właściwości biletu i przedział czasu, który chcesz wyświetlić.

Zendesk Insights to zaawansowana funkcja raportowania oferowana w planach Plus i Enterprise. Daje to możliwość przeprowadzenia naszej bardziej spersonalizowanej analizy wskaźników KPI na głębszym poziomie. Następnie możesz użyć danych do analizy określonej grupy klientów lub grupy demograficznej w oparciu o różne zmienne. Jeśli chcesz zidentyfikować problemy i zidentyfikować kluczowe obszary wydajności, Zendesk Insights to bardzo miłe narzędzie do wykorzystania.

Samoobsługa Zendesk oferuje zaawansowane funkcje samoobsługowe, które zapewniają rozwiązanie serwisowe 24/7. Zendesk w pełni korzysta z kompleksowych baz wiedzy, które są aktualizowane poprzez łączenie rozwiązanych przypadków, a następnie przypisywanie ich tagami. Jest to przydatne, ponieważ przyszli klienci mogą nawigować po stronie internetowej firmy i wyszukiwać, aby znaleźć to, czego szukają od razu, bez konieczności kontaktowania się z obsługą klienta w celu znalezienia rozwiązania ich problemu.

Integracje Zendesk oferuje ponad 200 integracji dostępnych bezpłatnie za pośrednictwem oficjalnego portalu Apps Marketplace. Aplikacje te obejmują zarówno środki zwiększające wydajność agentów, narzędzia analityczne, jak i aplikacje telefonii / sms i klientów czatu. Popularne zintegrowane aplikacje to ZenCart, SalesForce, TeamViewer, Joomla, Wordpress i MailChimp

cennik Zendesk korzysta z modelu wyceny subskrypcji, którego ceny zaczynają się od 1 $ na agenta miesięcznie w planie Starter. Pozostałe cztery dostępne plany to: Zwykły (25 $), Plus (49 $), Enterprise (125 $) i Enterprise Elite (195 $). Pakiet Plus jest oferowany jako bezpłatny okres próbny przez 30 dni (karta kredytowa nie jest wymagana).

Dolna linia Zendesk to wydajne rozwiązanie Helpdesk, które pomaga ujednolicić komunikację. Ma większość funkcji potrzebnych małej, średniej, a nawet dużej organizacji, o ile bilety i sposób ich uzyskania są tym, czego przede wszystkim wymaga Twoja firma. Zendesk to eleganckie, funkcjonalne rozwiązanie, które ma wysoce konfigurowalny interfejs, a przydatne narzędzia, takie jak system Trigger, pomogą ci pozostać w kontakcie z klientami.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Zendesk, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Zendesk

https://www.zendesk.com

Zendesk

Zendesk(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Zendesk. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama