Reklama

ActiveCampaign

ActiveCampaign(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Reklama

ActiveCampaign bierze wszystkie aspekty e-mail marketingu i łączy je w łatwą w obsłudze platformę. Dzięki ActiveCampaign możesz bezproblemowo tworzyć angażujące wiadomości e-mail, przesyłać je do subskrybentów oraz obserwować reakcje i interakcje zachodzące w czasie rzeczywistym.

Korzystając z ActiveCampaign możesz łączyć biuletyny e-mail, automatyzację marketingu i CRM w niedrogie narzędzie do automatyzacji marketingu, które jest bardzo łatwe w konfiguracji i obsłudze.

Wspaniałą rzeczą w ActiveCampaign jest to, że wszystkie dane klientów są przechowywane w jednym miejscu. Stamtąd będziesz mógł go wykorzystać do skutecznego promowania swojego produktu lub usług za pomocą e-maili i spersonalizowanych połączeń sprzedażowych.

Reklama

Treść warunkowa Treść warunkowa pozwala dynamicznie zmieniać treść na podstawie kontaktu. To świetne narzędzie, jeśli wysyłasz wiadomość e-mail z reklamą sprzedaży. Dzięki niemu możesz wyświetlać określone produkty, które wcześniej przeglądał kontakt. Możesz także wyświetlać zupełnie inne obrazy lub tekst w zależności od tego, jakie strony przeglądali w Twojej witrynie.

Śledzenie zdarzeń Kolejnym doskonałym narzędziem w skrzynce ActiveCampaign jest śledzenie zdarzeń. Dzięki temu możesz komunikować określone działania, które wcześniej podjęły kontakty, a następnie wykorzystać te dane do stworzenia spersonalizowanego marketingu. Śledzenia zdarzeń można użyć do powiadomienia ActiveCampaign, gdy użytkownik zaloguje się do Twojej witryny lub wykona transakcję. Dane te można następnie wykorzystać do uruchomienia następnej kampanii marketingowej.

cennik ActiveCampaign wykorzystuje model wyceny subskrypcji z dostępną bezpłatną 14-dniową wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Podstawowy plan zaczyna się od 9 USD miesięcznie na 500 kontaktów w celu marketingu e-mailowego. Następnie plan Plus, który ma CRM i automatyzację marketingu, i kosztuje od 49 USD miesięcznie za 1 000 kontaktów. Wreszcie, plan Enterprise kosztuje od 149 USD miesięcznie. Za tę cenę otrzymasz domenę niestandardową, integracje, usługi projektowe, umowę SLA i dedykowanego przedstawiciela konta.

Dolna linia ActiveCampaign wykracza daleko poza tradycyjnego dostawcę usług e-mail. Łączy funkcje poczty e-mail i komunikatorów z solidną platformą automatyzacji marketingu, która jest bardzo przyjazna dla użytkownika. Dzięki wbudowanym funkcjom CRM i automatyzacji sprzedaży oraz szerokiej gamie narzędzi, ActiveCampaign to świetna aplikacja do rozważenia.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ActiveCampaign, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ActiveCampaign

https://www.activecampaign.com

ActiveCampaign

ActiveCampaign(Darmowa)

Ocena użytkownika6

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji ActiveCampaign. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama