Reklama

InvGate Service Desk

InvGate(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

InvGate Service Desk to inteligentniejsze rozwiązanie do zarządzania punktem serwisowym. To rozwiązanie w chmurze zarządza, analizuje i automatyzuje wsparcie usług IT dla firm. Zapewnia również specjalistom IT możliwość współpracy w zakresie problemów i korzystania z automatyzacji w celu zwiększenia wydajności zespołu.

Sprzedaż biletów Kluczową cechą InvGate Service Desk jest wysokiej jakości system biletowy, który umożliwia agentom obsługę wielu zgłoszeń lub incydentów jednocześnie. Mogą śledzić bilety w całym potoku, niezależnie od rodzaju żądania lub poziomu priorytetu. rozwiązanie wykorzystuje metodę żądania zatwierdzenia ad hoc, aby przyspieszyć proces i lepiej obsługiwać przychodzące bilety. Odbywa się to poprzez wybranie „osoby zatwierdzającej” i wybranie wymaganej decyzji. Reszta jest wykonywana automatycznie przez system.

Zarządzanie biletami Świetną funkcją InvGate Service Desk jest zaawansowane zarządzanie biletami. Umożliwia to dopasowanie rozwiązania do różnych rodzajów przepływów pracy dzięki strukturze biletów opartej na zespole. Przepływy pracy można dostosowywać, automatyzować i mapować za pomocą wstępnie zdefiniowanych autoryzacji, które rozwiązanie może wykonywać i monitorować automatycznie.

Reklama

InvGate Service Desk zawiera także potężny komponent analityczny, który umożliwia menedżerom analizowanie wydajności usług, a następnie generowanie raportów na podstawie znalezionych przez nich zestawów danych.

Integracje InvGate Service Desk integruje się z różnymi aplikacjami innych firm, w tym Gmail, Microsoft Outlook i InvGate Assets.

cennik InvGate Service Desk korzysta z modelu wyceny subskrypcji SaaS i obsługuje jednorazowe opłaty licencyjne. W przypadku konkretnych, niestandardowych cen zachęca się organizacje do bezpośredniego kontaktu z firmą.

Dolna linia InvGate Service Desk to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia nowoczesnym firmom inteligentniejsze sposoby usprawnienia usług IT. Zawiera zintegrowane biuro obsługi i narzędzia do zarządzania aktywami, które pomagają agentom pracować wydajniej i wydajniej. Wraz z narzędziami do grywalizacji, które pomagają użytkownikom być bardziej zaangażowanymi, oraz zaawansowanymi narzędziami do zarządzania biletami, które pozwalają na elastyczne przepływy pracy, możesz zobaczyć, dlaczego organizacje z różnych aren, od małych i średnich firm po gigantów korporacyjnych, korzystają z InvGate Service Desk.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
InvGate Service Desk, dla Web Apps
Wymagania:
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Opera
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
InvGate

https://www.invgate.com

InvGate Service Desk

InvGate(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji InvGate Service Desk. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama