Reklama

SALESmanago Marketing Automation

Benhauer Sp. z o.o.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Reklama

SALESmanago to niezależne narzędzie Marketing Automation oparte na chmurze, z którego może korzystać każda branża. Aplikacja jest przyjazna dla systemu iOS, można uzyskać do niej dostęp na dowolnym podłączonym urządzeniu mobilnym i ma zastosowanie zarówno do firm B2B, jak i B2C.

SALESmanago Marketing Automation zapewnia użytkownikom dostęp do niezliczonych narzędzi marketingowych, w tym możliwość personalizacji banerów i treści na ich stronie w celu zwiększenia zaangażowania. Usługa korzysta z reguł automatyzacji, aby pomóc firmom automatycznie reagować na zachowania klientów, a następnie przeprowadzać w pełni zautomatyzowane kampanie.

SALESmanago Marketing Automation jest w stanie przetwarzać dane na różne sposoby, odpowiadając na wszystko, od wizyty na stronie internetowej, aż do perspektywy, która osiąga określony wynik w procesie sprzedaży i jak dostosować zasięg. Działa poprzez śledzenie określonych zdarzeń, zarządzanie różnymi warunkami, a następnie określanie listy działań. Usługa obejmuje zaawansowane funkcje, takie jak wiadomości tekstowe i wiadomości VMS, funkcje włączania i wyłączania, autorespondery i dwukierunkowe połączenia za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

Reklama

Dynamiczny e-mail Jedną z najlepszych cech SALESmanago Marketing Automation jest możliwość wysyłania dynamicznych wiadomości e-mail jeden do jednego. System jest w stanie generować indywidualne komunikaty dla określonych odbiorców na podstawie ich aktualnych profili behawioralnych i transakcyjnych. Dostosowane e-maile mogą zawierać informacje o produktach lub usługach, które są idealnie dopasowane do bieżących potrzeb odbiorców. Cała komunikacja jest wysyłana w optymalnym czasie, ze specjalnie ukierunkowanymi ofertami, które okazują się bardziej skuteczne niż masowe kampanie e-mailowe, ponieważ mają tendencję do inicjowania wyższych współczynników otwarcia i kliknięć.

Marketing predykcyjny Dzięki SALESmanago Marketing Automation możesz skonsolidować dane transakcyjne i behawioralne, a następnie skutecznie je przeanalizować. Analizując ich bieżące zakupy i treści oglądane przez klientów, masz narzędzia do łatwego rejestrowania ich cykli zakupowych, a tym samym do przewidywania przyszłych potrzeb. Dzięki automatyzacji platforma wyśle dostosowane oferty do określonych klientów we właściwym czasie.

cennik SALESmanago Marketing Automation stosuje model wyceny subskrypcji z licencją jednorazową. Dostępna jest bezpłatna wersja próbna, bez karty kredytowej. Plany zaczynają się od 199 EUR miesięcznie za 1 000 kontaktów, do 8 000 EUR miesięcznie za 2 000 000 kontaktów. Wybrany plan będzie zależeć od liczby adresów e-mail znajdujących się w bazie danych klienta na koncie SALESmanago.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, SALESmanago Marketing Automation zapewnia kompletny zestaw rozwiązań dla marketerów. Dzięki takim narzędziom, jak identyfikacja i śledzenie odwiedzających witrynę, a także możliwość wysyłania dynamicznych wiadomości e-mail ze spersonalizowanymi ofertami produktów, w połączeniu z dynamiczną zawartością witryny i personalizacją w sieciach reklamowych i kanałach sprzedaży bezpośredniej, nic dziwnego, że wielu z nich rozważa SALESmanago Marketing Automation być solidną platformą do prowadzenia biznesu i są jedną z najszybciej rozwijających się usług hostowanych w chmurze, zapewniającą obecnie automatyzację marketingu biznesowego.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
SALESmanago Marketing Automation, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Benhauer Sp. z o.o.

https://www.benhauer.com

SALESmanago Marketing Automation

Benhauer Sp. z o.o.(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji SALESmanago Marketing Automation. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama