Reklama

Influitive AdvocateHub

Influitive(Darmowa)

Ocena użytkownika3

Reklama

Ponieważ uwaga kupujących nadal odchodzi od tradycyjnej reklamy i skłania się w kierunku wzajemnych wpływów, możliwość mobilizacji zwolenników powinna być głównym celem każdego planu marketingowego każdej firmy. Influitive AdvocateHub jest w stanie pomóc sprzedawcom B2B zdobyć entuzjazm klientów, a następnie wykorzystać je do zwiększenia wysiłków marketingowych i sprzedażowych.

Dzięki Influitive AdvocateHub możesz zbudować społeczność rzeczników i zaprosić do niej klientów, aby sprostać wyzwaniom, takim jak skierowania, połączenia referencyjne lub recenzje produktów. Po ukończeniu wyzwań obrońcy zdobywają punkty, odznaki i poziomy, które można wykorzystać do uzyskania różnych przywilejów.

Kluczowe cechy Kluczowe funkcje Influitive AdvocateHub obejmują: automatyzację sprzedaży, zarządzanie poleceniami, integrację z siecią społecznościową, integrację z CRM, edytor wyzwań, punkty, odznaki i poziomy, grywalizację i tabele wyników, wiadomości i opinie, katalog nagród, zautomatyzowane realizowanie nagród, zarządzanie dodatkami, Segmentacja, wielokanałowość, niestandardowe budowanie marki, eksport danych, otwarty interfejs API oraz obecność na urządzeniach mobilnych i w sieci.

Reklama

Integracje Influitive AdvocateHub integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: Facebook, Gainsight, Gooddata, Hootsuite, HubSpot, LinkedIn, Oracle Eloqua, Marketo, Twitter i Salesforce Sales Cloud. Obsługuje urządzenia z Androidem i iPhone'em, a także interfejs API dostępny do użytku.

cennik Influitive AdvocateHub korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się od 2000,00 USD miesięcznie. Wszystkie plany są specjalnie dostosowane do potrzeb i wymagań Twojej firmy. W sprawie konkretnych cen prosimy o bezpośredni kontakt z Influitive AdvocateHub.

Dolna linia Influitive AdvocateHub to potężna platforma B2B, która pozwala Twojej firmie łatwo odkryć i zmobilizować swoich adwokatów. To z kolei pomaga kierować poleceniami, referencjami, szumem marketingowym i opiniami na temat produktów, co prowadzi do większej satysfakcji klientów i skrócenia cykli sprzedaży. Korzystając z systemu takiego jak Influitive AdvocateHub, Twoja firma może ściślej współpracować z klientami i budować silniejszą rozpoznawalność marki i reputację. Typowi użytkownicy Influitive AdvocateHub to duże przedsiębiorstwa, średnie przedsiębiorstwa i organizacje non-profit.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Influitive AdvocateHub, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Influitive

https://www.influitive.com

Influitive AdvocateHub

Influitive(Darmowa)

Ocena użytkownika3

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Influitive AdvocateHub. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Reklama