Reklama

Checkissuing

Checkissuing(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Checkissuing to bezpieczna i innowacyjna platforma płatności / drukowania i wysyłania dokumentów w celu usprawnienia procesów związanych z czekami. Jest przeznaczony dla firm do wysyłania wypłat i innych dokumentów, uruchamianych przez systemowy interfejs API lub przesyłanych przez zaszyfrowany system administracyjny.

Checkissuing ma szereg funkcji, w tym drukowanie czeków i wysyłkę pocztą, drukowanie wyciągów i wysyłanie listów, czyszczenie adresów, automatyzacja ACH / wire oraz usługi formularzy podatkowych. Ma szybki i łatwy proces konfiguracji, dzięki czemu będziesz w pełni gotowy w ciągu 2-5 dni roboczych. Checkissuing zapewnia również dostęp do wsparcia na czacie na żywo, pomocy integracyjnej zespołu programistów oraz systemu administracyjnego 24/7 z funkcjami raportowania.

Bezpieczne drukowanie czeków i wysyłanie pocztą Checkissuing to szybka i bezpieczna opcja do drukowania czeków i wysyłania dokumentów. Wszystkie koperty zawierają różnorodne funkcje bezpieczeństwa chroniące Twoje wrażliwe informacje, w tym czarny odcień bezpieczeństwa, wyraźne paski ostrzegawcze, pudełko do wykrywania prania chemicznego i atrament termochromatyczny. Checkissuing zapewnia również dokładną i szybką dostawę, umożliwiając śledzenie poczty i wybór spośród wielu solidnych opcji wysyłkowych.

Reklama

Spersonalizuj swoje dokumenty Istnieje wiele sposobów personalizacji i personalizacji dokumentów za pomocą Checkissuing. Możesz teraz tworzyć niestandardowe szablony dla swoich czeków, z logo, notatkami, marketingiem lub innymi cennymi wiadomościami. Checkissuing zapewnia również szereg dostosowywanych wkładek, w tym ulotki, dokumenty, broszury, broszury, biuletyny i ulotki, a nawet może wkładać koperty zwrotne. Zaawansowane systemy mogą zapewnić w pełni spersonalizowany produkt, który przewyższy Twoje oczekiwania, a także oferuje opcje czarno-białe lub kolorowe.

cennik Checkissuing stosuje ceny oparte na zużyciu, z rabatami na duże ilości. Oferty cenowe są dostępne na życzenie.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Checkissuing jest doskonałym narzędziem biznesowym do usprawnienia procesów związanych z czekami. Zapewnia bezpieczną i szybką usługę płatności / drukowania i wysyłania dokumentów, czyszczenie adresów, automatyzację ACH / przelewów oraz formularze podatkowe.

W porównaniu do podobnego oprogramowania Checkissuing oferuje doskonałą obsługę i wsparcie klienta na żywo. Ma tylko ograniczoną integrację i mniej funkcji niż niektóre alternatywne narzędzia. Jeśli szukasz prostego i prostego systemu dla procesów związanych z czekiem, Checkissuing może być dla Ciebie opcją.

Chcesz usprawnić swoje procesy biznesowe? Sprawdź pełną ofertę aplikacji biznesowych z zakresu finansów i rachunkowości na FileHippo już dziś.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Checkissuing, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Internet Explorer,
 • Chrome,
 • Opera
Język:
Polski
Dostępne języki:
 • Polski,
 • Angielski,
 • Niemiecki,
 • Hiszpański,
 • Francuski,
 • Włoski,
 • Japoński,
 • Chiński
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Checkissuing

https://www.checkissuing.com

Checkissuing

Checkissuing(Darmowa)

Ocena użytkownika8

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Checkissuing. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Reklama