Reklama

Pipedrive

Pipedrive Inc. (Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Pipedrive to platforma do zarządzania rurociągami sprzedaży oparta na chmurze. Został zaprojektowany, aby procesy sprzedaży były proste, proste i wydajne. Możesz użyć Pipedrive do organizowania kontaktów, prognozowania sprzedaży i śledzenia potencjalnych klientów w optymalnym czasie. Pipedrive to prawdziwie mobilne rozwiązanie dzięki solidnej strukturze interfejsu pulpitu oraz aplikacji na iOS i Androida.

Rurociągi sprzedażowe Świetną funkcją Pipedrive jest widok potoku sprzedaży. Może być bardziej skuteczny niż tradycyjne listy rzeczy do zrobienia, ponieważ rurociągi wyświetlają sprzedaż i potencjalnych klientów na każdym innym etapie. Daje to pracownikom handlowym wyraźny obraz ich wydajności i tego, jak mogą znaleźć oferty, które wymagają natychmiastowej uwagi.

Aby zobaczyć przegląd aktualnej sytuacji Twojego zespołu, po prostu przejdź do linii sprzedaży. Dzięki funkcjom powiększania Pipedrive możesz znajdować oferty, które zostały dodane w ciągu ostatniego dnia lub tygodnia. Korzystając z funkcji przeciągnij i upuść, możesz przesuwać transakcje do przodu przez potok.

Reklama

Jedną z najlepszych funkcji Pipedrive jest ikona, która pojawia się przy każdej umowie w potoku. Dane, które udostępnia, na pierwszy rzut oka są bardzo wyczerpujące: możesz stwierdzić, czy masz zaplanowane jakieś działania związane z konkretną umową, sprawdzić, czy opóźniasz się w zaplanowanych czynnościach, a nawet czy nadal musisz monitorować prowadzić.

Widoki na osi czasu Widok osi czasu Pipedrive zapewnia lepszy wgląd w sprzedaż, z dokładnymi prognozami sprzedaży na nadchodzące miesiące i kwartały. Widoki na osi czasu zapewniają doskonałe zaawansowane narzędzia do raportowania, które umożliwiają ustalanie celów osobistych i grupowych oraz śledzenie ich w czasie rzeczywistym. Widoki osi czasu można dostosować do osobistych preferencji lub istniejących przepływów pracy związanych ze sprzedażą.

Integracje i dostęp mobilny Pipedrive dobrze integruje się z wieloma aplikacjami innych firm, w tym Dropbox, MailChimp, Google Apps i Dysk Google. Interfejs API REST Pipedrive jest również dostępny. Możesz również uzyskać dostęp do danych w podróży dzięki aplikacjom Pipedrive na iOS i Androida. Te aplikacje mobilne są proste i łatwe w nawigacji, podobnie jak interfejs internetowy komputera. Możesz szybko zobaczyć swoje oferty, działania i kontakty lub użyć funkcji wyszukiwania, aby wyszukać odpowiednie dane.

cennik Pipedrive korzysta z modelu wyceny subskrypcji, który rozpoczyna się od 12,00 USD / miesiąc z dostępną bezpłatną wersją próbną (karta kredytowa nie jest wymagana). Pipedrive to niedroga i jedna z najłatwiejszych platform CRM, którą można skonfigurować i używać. Pipedrive ma łatwy do zrozumienia system poziomu cen, który jest idealny dla mniejszych firm, ale szybko będzie kosztować, jeśli będziesz mieć wielu pracowników. Witryna Pipedrive informuje Cię, aby skontaktować się z nimi, jeśli chcesz kupić więcej niż 50 miejsc.

Dolna linia Pipedrive to świetna platforma CRM, która jest szybka w konfiguracji i łatwa do zrozumienia. Jest w pełni konfigurowalny i ma prosty, intuicyjny interfejs połączony z kilkoma przydatnymi wskazówkami, dzięki czemu korzystanie z niego jest proste. Narzędzia do prognozowania zapewniają menedżerom widok z lotu ptaka na wyniki grupy, a aplikacje mobilne pakietu umożliwiają użytkownikom przeszukiwanie kontaktów i ofert przez całą dobę. Dzięki Pipedrive poświęcisz mniej czasu na pracę z oprogramowaniem i więcej czasu na sprzedaż. Pipedrive może nie mieć niektórych natywnych funkcji, ale wyróżnia się grafiką oszczędzającą czas i łatwością obsługi.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Pipedrive, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Pipedrive Inc.

https://www.pipedrive.com

Pipedrive

Pipedrive Inc. (Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Pipedrive. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama