Reklama

AceProject

Websystems Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Reklama

AceProject to internetowe rozwiązanie do śledzenia projektów, które pozwala zarządzać projektami od końca do końca. Posiada wybór doskonałych narzędzi do zarządzania projektami, które są dostępne w ramach jednej prostej, usprawnionej aplikacji, zoptymalizowanej pod kątem zarządzania zadaniami.

AceProject to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania projektami dla wszystkich użytkowników; osoby, zespoły i duże firmy. Pozwala przejąć całkowitą kontrolę nad przepływami pracy i jest w stanie objąć wszystkie typy projektów za pomocą różnych dostępnych narzędzi i funkcji.

Reklama

Śledzenie czasu Dzięki AceProject możesz rejestrować i śledzić czas we wszystkich swoich projektach. Można to zrobić, korzystając z wbudowanego timera lub ręcznie wprowadzić dowolne godziny pracy. Czas można określić jako rozliczany lub niepodlegający rozliczeniu, i zapisywany jest w tygodniowych zestawieniach czasu pracy, które każdy pracownik przedkłada do przeglądu i zatwierdzenia. Po zatwierdzeniu arkusza czasu można go wykorzystać do generowania raportów czasu. Są to osobiste raporty czasu, raporty czasu poszczególnych projektów i raporty czasu wielu projektów.

Szablony projektów Przydatną funkcją AceProject jest to, że umożliwia tworzenie szablonów projektów. Można to zrobić od zera lub z wcześniej istniejących projektów. Szablon pozwala zaoszczędzić czas, ponieważ wszystkie grupy zadań, typy, priorytety, zależności i statusy są automatycznie kopiowane. Szablony mogą być dynamiczne lub statyczne; Dynamiczne szablony projektów mogą być używane jako projekty na żywo, podczas gdy szablony statyczne mogą być używane tylko jako szablon.

cennik AceProject wykorzystuje freemium, model wyceny subskrypcji. Ma również bezpłatny okres próbny, który jest dostępny bez karty kredytowej. Plany zaczynają się od bezpłatnego planu podstawowego, który jest odpowiedni dla 5 użytkowników, 50 zadań, 2 projektów i 250 MB pamięci online. Następny jest abonament standardowy, kosztujący 19 USD miesięcznie, a następnie abonament zaawansowany w wysokości 39 USD miesięcznie. Kolejne dwa abonamenty to Silver za 59 USD miesięcznie, a Gold za 99 USD miesięcznie. Z każdym planem możesz mieć do określonej liczby użytkowników i nie jest wyceniony na użytkownika. Jeśli chcesz zmienić swój plan, w górę lub w dół, możesz to zrobić w dowolnym momencie.

Dolna linia AceProject to rozwiązanie typu „Jack of all trades”, które można wdrożyć w wielu środowiskach dla różnych użytkowników. Ma świetny zestaw narzędzi dla kierowników projektów, którzy chcą z powodzeniem planować, monitorować i wdrażać swoją pracę.

W porównaniu do podobnego oprogramowania, AceProject to bogata w funkcje internetowa aplikacja do zarządzania projektami, która jest prosta i łatwa w użyciu. To powiedziawszy, interfejs może być trudny w nawigacji, szczególnie jeśli nie jesteś przyzwyczajony do tego rodzaju platformy. Niestety kolejnym znaczącym minusem AceProject jest brak integracji z innymi usługami, takimi jak Dysk Google, Salesforce lub Quickbooks. Szkoda, jak w przypadku reszty AceProject, jest to dość solidne rozwiązanie, z którego mogą korzystać małe i średnie firmy, które mogą skorzystać z zaawansowanych funkcji i przystępnej struktury cenowej.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
AceProject, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Websystems Inc

https://www.aceproject.com

AceProject

Websystems Inc(Darmowa)

Ocena użytkownika7

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji AceProject. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama