Reklama

Infusionsoft

Infusionsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Infusionsoft to pełna aplikacja do automatyzacji sprzedaży i marketingu, a nie tylko standardowe narzędzie do e-mail marketingu. To świetne narzędzie do oszczędzania czasu i zwiększania sprzedaży. Dzięki Infusionsoft możesz zarządzać i automatyzować programy sprzedaży i marketingu pod jednym dachem. Ma kilka wspaniałych funkcji, które naprawdę wyróżniają się z tłumu, takich jak zaawansowane narzędzia do pozyskiwania potencjalnych klientów, pozyskiwanie potencjalnych klientów, komponenty e-commerce oraz zaawansowana platforma e-mail marketingu.

Automatyzacja Infusionsoft zapewnia, że kiedy Twoi klienci podejmą się takich zadań, jak wypełnianie formularzy, klikanie linków i przechodzenie od jednej strony sprzedaży do następnej itp., Będziesz w stanie zaprogramować mnóstwo rzeczy, które się zdarzają, w zależności od każdej akcji, która po skonfigurowaniu, uruchomi się automatycznie, więc nie musisz się o to martwić. Za pomocą Infusionsoft możesz wykorzystać automatyzację do pielęgnowania potencjalnych klientów, wyzwalania komunikacji opartej na zachowaniu i usprawnienia przepływu pracy. Jest to naprawdę przydatne, ponieważ oszczędza czas i tworzy bardziej spójny, terminowy system zarządzania procesami sprzedaży i marketingu.

CRM Zarządzanie relacjami z klientami to tylko jeden aspekt usług Infusionsoft, ale jest to ogromna część! Dzięki CRM firmy Infusionsoft możesz śledzić klientów, potencjalnych klientów, potencjalnych klientów i dostawców, analizując kluczowe dane, takie jak informacje demograficzne, notatki i historia klientów. Jeśli potrzebujesz elastycznego narzędzia CRM, Infusionsoft trafia w sedno. Nie tylko masz dostęp do standardowych kluczowych danych, ale możesz także podać do 100 niestandardowych pól do śledzenia wszystkiego, czego możesz potrzebować i które jest specyficzne dla Twojej branży.

Reklama

Segmentacja listy Spójna i dokładna segmentacja list jest kluczowym elementem każdej kampanii e-mail marketingowej. Infusionsoft ma doskonałe narzędzia do segmentacji list, które zapewniają świetny system tagowania, który jest prosty, ale potężny, dzięki czemu możesz śledzić, kto należy do jakiej listy. Jest to świetna funkcja oszczędzania czasu, ponieważ możesz mieć kontakty należące do wielu list, więc ułatwia wyszukiwanie, wykluczając wiele tagów, w celu wskazania, do kogo chcesz wysłać konkretną kampanię.

Marketing Infusionsoft ma potężne narzędzia marketingowe, które pomogą Ci łączyć się z potencjalnymi klientami za pośrednictwem poczty e-mail i mediów społecznościowych, w celu budowania relacji i rozwijania nowych potencjalnych klientów. Fajną funkcją platformy marketingowej Infusionsoft jest to, że koreluje ona dane CRM i e-commerce, dzięki czemu umożliwia tworzenie spersonalizowanej komunikacji, co doprowadzi do zwiększenia współczynników konwersji.

Dzięki platformie marketingu e-mailowego Infusionsoft możesz wybierać spośród wielu sposobów zaprojektowania profesjonalnie wyglądających wiadomości e-mail dla swoich klientów. Możesz projektować w formacie HTML lub zwykłym tekstem, a także dodawać elementy, takie jak pola tekstowe i widżety do udostępniania społecznościowego, lub możesz skorzystać z narzędzi przeciągania i upuszczania Infusionsoft za pośrednictwem Kreatora kampanii, aby dostosować projekt treści promocyjnych. Warto zauważyć, że platforma marketingu e-mailowego Infusionsoft obejmuje punktację spamu. Jest to naprawdę fajna funkcja, ponieważ pomoże zapewnić wysokie stawki dostawy skrzynki odbiorczej dla klientów.

cennik Infusionsoft korzysta z modelu wyceny subskrypcji z planami zaczynającymi się od 199,00 USD / miesiąc dla pakietu Essentials, rosnącym do 379,00 USD / miesiąc dla pakietu Complete. Wszystkie plany oferowane przez Infusionsoft zapewniają zarządzanie kontaktami i automatyzację marketingu. Automatyzacja sprzedaży jest dostępna tylko w planach Deluxe Sales i Complete, a narzędzia handlu elektronicznego są dostępne w Deluxe Planach e-commerce i Complete. Warto również zauważyć, że plan Essentials obsługuje tylko trzech użytkowników, ale plan Kompletny obsługuje maksymalnie pięciu użytkowników.

Dolna linia Platforma Infusionsoft oferuje mnóstwo funkcji sprzedaży i marketingu. Jest to wysokiej jakości rozwiązanie CRM, które pomoże Ci zarządzać wszystkimi interakcjami z klientami. Zdolność do pozyskiwania i przekształcania nowych potencjalnych klientów oraz sprzedaży i zbierania płatności online to same w sobie świetne narzędzia, ale w połączeniu z zarządzaniem kontaktami, segmentacją list i zarządzaniem marketingiem multimedialnym sprawia, że Infusionsoft to świetny, wszechstronny pakiet.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Infusionsoft, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer,
 • Firefox
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Infusionsoft

https://www.infusionsoft.com

Infusionsoft

Infusionsoft(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Infusionsoft. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Przeglądaj aplikacje

Powiązane oprogramowanie

Reklama

Reklama