Reklama

Picreel

Picreel(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Reklama

Picreel to oparte na chmurze rozwiązanie, które jest w stanie wykorzystywać analizę ruchu myszy w celu konwersji odrzuconego ruchu w witrynie na płacących klientów, przy użyciu technologii zamiaru wyjścia.

Dzięki analizie ruchu myszy Picreel możesz śledzić prędkość i ruchy myszy odwiedzającego stronę internetową. Picreel jest wówczas w stanie natychmiast zainicjować „wydarzenie”, które ma na celu zapobiec opuszczeniu witryny przez odwiedzającego. Ta ostatnia strona jest ostatnią szansą na stworzenie atrakcyjnej oferty dla użytkownika; zwykle rabat w ograniczonym czasie, który można zastosować przy kasie. Firmy detaliczne mogą również używać Picreel do zbierania danych kontaktowych klientów w e-mailowych bazach marketingowych.

Śledzenie ruchów myszy Picreel jest w stanie śledzić ruch i prędkość ruchów myszy użytkownika witryny, aby określić moment, w którym użytkownik zamierza opuścić stronę. W tym momencie rozwiązanie natychmiast wdraża stronę konwersji, która została specjalnie zaprojektowana, aby zatrzymać użytkownika w Twojej witrynie przez dłuższy czas.

Reklama

Picreel jest łatwy do wdrożenia, możesz po prostu dodać wiersz kodu snippet do każdej strony witryny. Kod nie spowolni Twojej witryny i jest możliwa instalacja bez umiejętności kodowania.

Testy A / B * Testy A / B to świetny sposób na porównanie dwóch wersji strony internetowej w celu sprawdzenia, która z nich jest lepsza wśród docelowych użytkowników. Dzięki Picreel możesz wdrożyć dwie wersje dowolnej kampanii, aby sprawdzić, które z nich prowadzą do wyższego wzrostu konwersji. Dodanie testów A / B do swojej witryny to prosta sprawa, wystarczy kliknąć kartę „Testowanie A / B”. Możesz wygenerować nowy test A / B, klikając przycisk „Dodaj test A / B” w lewym górnym rogu.

Generowanie danych statystycznych Platforma Picreel może odgrywać integralną rolę w określaniu konfiguracji przyszłych kampanii marketingowych. Picreel zapewnia dane statystyczne w czasie rzeczywistym dotyczące odwiedzin, konwersji i współczynników konwersji, a także pełne raporty z kampanii.

Generowanie raportów statystycznych jest dość proste; z pulpitu wybierz okres, który Picreel powinien przejrzeć. Stąd możesz wybrać niestandardowe daty rozpoczęcia i zakończenia, a następnie przejrzeć łączną liczbę wyświetleń strony, konwersji i wyświetleń w tym okresie. Możesz także raportować o określonych kampaniach.

Pozyskiwanie potencjalnych klientów Wspaniałą rzeczą w Picreel jest to, że zapewnia swoim użytkownikom dane dotyczące każdej osoby, która odwiedza witrynę. Dane te można następnie umieścić w e-mailowych kampaniach marketingowych, które można specjalnie dostosować, aby przyciągnąć użytkowników z powrotem.

Aby wyświetlić dostępne dane potencjalnych klientów, po prostu kliknij kartę „potencjalnych klientów”, aby wyświetlić listę zebraną przez Picreel. Z każdym potencjalnym klientem znajduje się adres URL żądania, czas żądania i szczegóły, takie jak adres e-mail (jeśli dotyczy). Dzięki Picreel listy potencjalnych klientów można eksportować do CSV. Konta Picreel można również zintegrować z platformami e-mail marketingu, takimi jak MailChimp i GetResponse, w celu tworzenia niestandardowych kampanii kontrolnych.

Integracje Picreel jest w stanie zintegrować się z różnymi aplikacjami e-mail marketingu i platformami zakupów, w tym AWeber, Campaign Monitor, iContact, GetResponse i MailChimp. MailChimp pozwala również użytkownikom Picreel na monitorowanie użytkowników online, którzy porzucili swoje witryny.

Picreel dobrze integruje się z następującymi aplikacjami i usługami: BigCommerce, Marketo, MailChimp, Shopify, Highrise CRM, AWeber, GetResponse, VerticalResponse, HubSpot, Infusionsoft, Constant Contact, Campaign Monitor, Google Analytics, Magento i Zapier.

cennik Picreel korzysta z modelu wyceny subskrypcji, z planami rozpoczynającymi się od 19 USD miesięcznie dla planu Starter. Ogranicza się to do 2000 odwiedzających miesięcznie, 1 kampanię i 1 szablon. Jeśli Twoja firma ma większe potrzeby, plan Pro może być bardziej odpowiedni. Plan Pro kosztuje 399 USD miesięcznie i obejmuje 150 000 odwiedzających miesięcznie, 30 kampanii i 30 szablonów.

Wszystkie plany cenowe Picreel są dostępne z technologią zamiaru wyjścia, rezygnacją z koszyka i formularza oraz pełnym zarządzaniem usługami.

Dolna linia Ogólnie rzecz biorąc, Picreel to świetne rozwiązanie, które, jeśli zostanie właściwie wykorzystane, może przekształcić odrzucony ruch w stronę w potencjalnych klientów. Picreel współpracował z klientami z wielu branż, w tym z finansów, wydawnictw, handlu detalicznego i podróży. Po wdrożeniu Picreel można znacznie ograniczyć porzucanie witryn, wdrażając ukierunkowane kampanie. Wykorzystuje analizę ruchu myszy, aby utrzymać odwiedzających na Twojej stronie, i może być zintegrowany z wieloma popularnymi rozwiązaniami e-mail marketingu.

* Testy A / B są dostępne tylko dla firm z planami cenowymi Plus, Pro i Enterprise.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
Picreel, dla Web Apps
Wymagania:
 • Firefox,
 • Opera,
 • Chrome,
 • Internet Explorer
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
Picreel

https://www.picreel.com

Picreel

Picreel(Darmowa)

Ocena użytkownika4

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji Picreel. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama

Reklama