Reklama

ProcessGene™ GRC

ProcessGene Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Reklama

ProcessGene ™ GRC zapewnia zintegrowany pakiet GRC z rozwiązaniami do zarządzania ryzykiem, zgodności z przepisami, IT GRC, audytu wewnętrznego i ładu korporacyjnego. ProcessGene ™ GRC opracowuje przyszłościowe rozwiązania programowe GRC, które zostały zaprojektowane z myślą o obsłudze organizacji zależnych.

Rozwiązanie do zarządzania ryzykiem ProcessGene ™ Risk Management Solution to potężne, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika rozwiązanie w chmurze, które pozwala przedsiębiorstwom identyfikować, oceniać, analizować, ograniczać i monitorować ryzyko w celu ograniczenia ekstremalnych zdarzeń. ProcessGene ™ GRC obejmuje szeroki zakres rodzajów ryzyka, w tym ryzyka związane z marką, finansami, operacjami, IT i reputacją.

Reklama

Rozwiązanie zgodności z przepisami ProcessGene ™ Regulatory Compliance Solution to jedyne rozwiązanie na rynku GRC, które oferuje kompleksowe i zintegrowane ramy do jednoczesnej obsługi wielu przepisów korporacyjnych w środowisku wielu podmiotów zależnych. Zapewnia przedsiębiorstwom sposób identyfikowania ryzyka, definiowania i utrzymywania danych związanych ze zgodnością, zarządzania procesami i zasobami oraz ponownego wykorzystywania ich zakresu, definiowania kontroli i zarządzania audytami.

Rozwiązanie IT GRC

ProcessGene ™ GRC zapewnia kompleksowe ramy zarządzania IT, ryzyka i zgodności w celu ograniczenia ryzyka związanego z IT oraz dostosowania działań związanych z IT do standardów i przepisów korporacyjnych. Usprawnia dokumentację ryzyk związanych z IT i ich kontroli kompensujących. Dzięki niemu Twój zespół może zarządzać okresowymi audytami kontrolnymi i ocenami ryzyka, zbierać zdarzenia związane z IT, zarządzać realizacją planów naprawczych i umożliwia menedżerom uchwycenie ogólnego statusu organizacji GRC IT poprzez podsumowanie pulpitów nawigacyjnych i raportów przyjaznych dla użytkownika.

Rozwiązanie audytu wewnętrznego Jest to jedyne rozwiązanie na rynku GRC, które zapewnia kompleksowe i zintegrowane ramy zarządzania wewnętrznymi audytami w środowisku wielu spółek zależnych. Rozwiązanie pozwala przedsiębiorstwom definiować plany audytu, przypisywać audyty wyznaczonym audytorom, planować audyty, zbierać wyniki audytu, dokumentować rekomendacje, zarządzać planami naprawczymi oraz prezentować podsumowujące pulpity wyników audytu dla każdej spółki zależnej.

Rozwiązanie ProcessGene ™ Internal Audit może obsługiwać wszystkie rodzaje audytów, w tym wewnętrzne, operacyjne i informatyczne. Ma na celu sprawne przeprowadzenie audytu i zapewnia integrację procesu audytu z systemem zarządzania ryzykiem i zgodnością. Dzięki technologii Multi-Org organizacje z wieloma oddziałami są teraz w stanie centralnie zarządzać działaniami audytu wewnętrznego z elastycznego środowiska.

Rozwiązanie w zakresie ładu korporacyjnego ProcessGene ™ Corporate Governance Solution to pakiet oprogramowania w chmurze, który umożliwia przedsiębiorstwom zarządzanie programami ładu korporacyjnego, usprawnianie procesów wspierających oraz komunikowanie się i budowanie świadomości w przedsiębiorstwie.

Kluczowe cechy ProcessGene ™ GRC zapewnia wiele funkcji, w tym krytyczne mapy cieplne, które monitorują ryzyko i oceniają możliwości. Istnieją również narzędzia do zarządzania audytami, które pozwalają na automatyczne audyty, a ProcessGene ™ GRC obsługuje wiele przepisów, np. SOX, Bill 198 i AML.

Obsługa wielu języków ProcessGene ™ GRC obsługuje następujące języki: arabski, chiński (uproszczony), chiński (tradycyjny), czeski, duński, holenderski, angielski, fiński, francuski, niemiecki, hebrajski, węgierski, indonezyjski, irlandzki, włoski, japoński, koreański, norweski, Polski, portugalski, rosyjski, hiszpański, szwedzki, tajwański, tajski, turecki i ukraiński.

cennik ProcessGene ™ GRC korzysta z modelu wyceny subskrypcji, a plany zaczynają się od 30,00 USD miesięcznie. Dostępny jest bezpłatny okres próbny (karta kredytowa nie jest wymagana).

Dolna linia ProcessGene ™ GRC zapewnia firmom i rządom na całym świecie rozwiązania do zarządzania ryzykiem i kontroli ryzyka, zapewnienia zgodności z politykami i przepisami, zarządzania programami ładu korporacyjnego oraz przeprowadzania audytów wewnętrznych. Dzięki technologii Multi-Org ProcessGene umożliwia zsynchronizowane zarządzanie kilkoma modelami procesów biznesowych, z których wszystkie są powiązane z centralnie kontrolowaną globalną linią bazową procesów biznesowych.

Reklama

Techniczne

Tytuł:
ProcessGene™ GRC, dla Web Apps
Wymagania:
 • Opera,
 • Internet Explorer,
 • Firefox,
 • Chrome
Język:
Polish
Dostępne języki:
 • Polish,
 • English,
 • German,
 • Spanish,
 • French,
 • Italian,
 • Japanese,
 • Chinese
Licencja:
Darmowa
Dodano datę:
Saturday, January 1st 2000
Autor
ProcessGene Ltd.

https://www.processgene.com

ProcessGene™ GRC

ProcessGene Ltd.(Darmowa)

Ocena użytkownika9

Lista zmian

Nie mamy jeszcze żadnych informacji o dzienniku zmian wersji ProcessGene™ GRC. Czasami wydawcy poświęcają trochę czasu na udostępnienie tych informacji, więc sprawdź ponownie za kilka dni, aby sprawdzić, czy zostały zaktualizowane.

Czy możesz pomóc

Jeśli masz jakiś dziennik zmian, podziel się z nami! Chcemy poznać Twoją opinię! Napisz doStrona kontaktowai daj nam znać.

Reklama